Akutol Odstraňovač náplastí

1×35 ml, sprej na odstránenie náplastí

Značka: AKUTOL
Zdravotnícka pomôcka slúži k jednoduchému odstráneniu krycích a transdermálnych náplastí, adhezívnych obväzov a iných zdravotníckych pomôcok lepených na povrch tela.
5,79
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
5 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X46470 ADC

Zdravotnícka pomôcka slúži k jednoduchému odstráneniu krycích a transdermálnych náplastí, adhezívnych obväzov a iných zdravotníckych pomôcok lepených na povrch tela (napr. nikotínové náplasti, EKG elektródy, kanyly, kinesio tejpovacie pásky a iné). Sprej je bezpečný a šetrný k pokožke. Nemá vplyv na proces hojenia rany a rana ho nemôže vstrebať. Pôsobí jemne aj na citlivú a veľmi suchú popraskanú alebo porušenú pokožku.

Spôsob použitia

Sprej sa aplikuje na náplasť zo vzdialenosti 10-15 cm. Na priepustnú náplasť sa aplikuje v dostatočnom množstve, ktoré ošetrované miesto prevlhčí. Počkať 10-15 sekúnd a náplasť rýchlym pohybom odstrániť. U nepriepustnej náplasti sa aplikuje na roh náplasti a po niekoľkých sekundách sa odlepí. Postupne opakovať nástrek a odlepovanie časti náplasti do úplného odstránenia.

Je vhodný aj pre deti, novorodencov aj diabetikov. Použitie u tehotných a dojčiacich žien konzultujte so svojím lekárom. U chronických rán používajte z hygienických dôvodov jeden produkt u jedného pacienta.