Nachádzate sa: >

Aktuálna situácia v lekárňach Dr.Max

 

INFOLINKA Dr.Max

V súvislosti s výskytom epidémie COVID-19 dochádza k preťaženiu našej infolinky. Z technických príčin je preto možné kontaktovať infolinku len cez e-mail: drmax@drmax.sk. Na vyriešení situácie intenzívne pracujeme.

 

 

RÝCHLOSŤ DORUČENIA ONLINE OBJEDNÁVKY

V súvislosti s mimoriadnou situáciou na Slovensku sme zaznamenali extrémny nárast počtu objednávok v online lekárni Dr.Max. Z tohto dôvodu sa výrazne predĺžila doba dodania objednávky. Objednávky prijaté dnes vám budú doručené približne za 8 dní. Dobu doručenia priebežne aktualizujeme aby bola čo najpresnejšia, no závisí od mnohých faktorov ako aj od externých kuriérskych spoločností. Aktuálne expedujeme objednávky prijaté dňa 26.3.2020.

 

 

DOSTUPNOSŤ RÚŠOK, RESPIRÁTOROV A DEZINFEKČNÝCH PROSTRIEDKOV

V online lekárni Dr.Max je k dispozícii dezinfekcia na ruky a povrchy BURBEGEL Plus. Objednať si ju môžete tu. Ostatné dezinfekčné prostriedky, rúška a respirátory sú v lekárňach Dr.Max aktuálne vypredané. Preto prosíme zákazníkov, aby nekontaktovali infolinku kvôli overeniu dostupnosti týchto produktov. Intenzívne pracujeme na obstaraní týchto produktov ako pre našich zamestnancov v lekárňach, tak aj pre Vás zákazníkov. O prípadnom naskladnení nedostatkových produktov vás budeme informovať na tejto stránke.

 

 

OBMEDZENIE MOŽNOSTÍ OSOBNÉHO ODBERU A PLATBY NA DOBIERKU

Aktuálne je možné si nechať objednávku z online lekárne Dr.Max doručiť pohodlne domov kuriérom, alebo na vybrané lekárne a uhradiť ju vopred. Vážime si zdravie Vás, našich lekárnikov aj kuriérov, ktorí doručujú objednávky. Preto sme pristúpili k opatreniam ktoré minimalizujú osobný kontakt. Dočasne tak nie je možné uhradiť objednávku pri prevzatí od kuriéra. Službu vyzdvihnutia objednávky z e-shopu na lekárni a službu nezáväznej rezervácie tovaru je možné využiť len na vybraných lekárňach, ktorých zoznam nájdete tu.

 

 

ÚPRAVA OTVÁRACÍCH HODÍN VO VYBRANÝCH V LEKÁRŇACH Dr.Max

Vzhľadom na mimoriadnu situáciu, ktorá panuje na Slovensku v súvislosti s koronavírusom sme boli nútení pristúpiť k úprave otváracích hodín vybraných lekární Dr.Max. Ktoré lekárne Dr.Max sú aktuálne v prevádzke a ich otváracie hodiny zistíte tu.

 

 

ZOZNAM DOČASNE ZATVORENÝCH LEKÁRNÍ

V snahe zabezpečiť maximálnu dostupnosť lekárenskej starostlivosti pre každého, sme boli nútený pristúpiť k prerozdeleniu personálu našich lekární, aby boli naši lekárnici tam kde sú najviac potrební. V dôsledku toho sme dočasne zatvorili niektoré vybrané lekárne na miestach, kde je v rozumnej vzdialenosti pre pacientov dostupná iná lekáreň.
Zoznam dočasne zatvorených lekární nájdete tu.

 

 

BEZPEČNOSŤ PRI NÁVŠTEVE LEKÁRNE

Epidémia  Koronavírusu, ktorá zasiahla Slovensko si vyžaduje od každého z nás aby sme chránili seba aj ostatných pred možnou nákazou. Pripravili sme pre vás stručný návod, čo robiť v prípade, že musíte navštíviť lekáreň. Viac informácií nájdete tu.

 

 

ÚPRAVA VÝDAJA PRODUKTOV S OBSAHOM PARACETAMOLU

V snahe zabezpečiť dostupnosť produktov s obsahom Paracetamolu pre čo najviac pacientov sme pristúpili k limitovaniu počtu kusov, ktoré je možné v lekárni zakúpiť. Vo všetkých lekárňach Dr.Max je možné zakúpiť pri jednom nákupe maximálne 1 kus z nasledovných značiek: Paralen, Panadol, Parapyrex.

 

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek