Nachádzate sa: >

Aktuálna situácia v lekárňach Dr.Max

 

INFOLINKA Dr.Max

Infolinka Dr.Max je opäť dostupná na telefónnom čísle 0800 60 60 70 v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00. Konktaktovať nás môžete tiež e-mailom na drmax@drmax.sk.

 

 

RÝCHLOSŤ DORUČENIA ONLINE OBJEDNÁVKY

Všetky objednávky prijaté v online lekárni Dr.Max expedujeme najbližší pracovný deň. Aktuálne nedochádza k žiadnemu zdržaniu pri ich dodaní. Doručíme vám ich pohodlne kuriérom až domov, alebo na viac než 300 lekární Dr.Max po celom Slovensku.

 

 

DOSTUPNOSŤ RÚŠOK, RESPIRÁTOROV A DEZINFEKČNÝCH PROSTRIEDKOV

Vo všetkých lekárňach Dr.Max sú dostupné jednorazové rúška. Na vybraných lekárňach sú dostupné tiež dezinfekčné gély. Dostupnosť rúšok a dezinfekcie na lekárňach si môžete overiť tu. Dostupnosť je iba informatívna a priebežne sa mení, kvôli vysokému dopytu zo strany našich zákazníkov. Prosíme zákazníkov, aby nekontaktovali infolinku kvôli overeniu dostupnosti týchto produktov. Jednorazové rúška a dezinfekčné gély si môžete objednať online na tejto stránke.

 

 

OBMEDZENIE MOŽNOSTÍ PLATBY NA DOBIERKU

Aktuálne je možné si nechať objednávku z online lekárne Dr.Max doručiť pohodlne domov kuriérom, alebo na viac než 300 lekární Dr.Max a uhradiť ju vopred. Vážime si zdravie Vás, našich lekárnikov aj kuriérov, ktorí doručujú objednávky. Preto sme pristúpili k opatreniam ktoré minimalizujú osobný kontakt. Dočasne tak nie je možné uhradiť objednávku pri prevzatí od kuriéra.

 

 

ÚPRAVA OTVÁRACÍCH HODÍN VO VYBRANÝCH V LEKÁRŇACH Dr.Max

Vzhľadom na mimoriadnu situáciu, ktorá panuje na Slovensku v súvislosti s koronavírusom sme boli nútení pristúpiť k úprave otváracích hodín vybraných lekární Dr.Max. Otváracie hodiny lekární zistíte tu.

 

 

ZOZNAM DOČASNE ZATVORENÝCH LEKÁRNÍ

Aktuálne sú takmer všetky lekárne Dr.Max otvorené v štandardnom režime. Vybrané lekárne ale môžu byť dočasne uzatvorené z prevádzkových dôvodov. Zoznam dočasne zatvorených lekární nájdete tu.

 

 

BEZPEČNOSŤ PRI NÁVŠTEVE LEKÁRNE

Epidémia  Koronavírusu, ktorá zasiahla Slovensko si vyžaduje od každého z nás aby sme chránili seba aj ostatných pred možnou nákazou. Pripravili sme pre vás stručný návod, čo robiť v prípade, že musíte navštíviť lekáreň. Viac informácií nájdete tu.

 

 

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek