Liftea -10 % (16)

Zoradiť podľa
1x30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s kyselinou hyalurónovou, morským kolagénom a výťažkom z Aceroly bohatej na vitamín C.
1×30 cps
Výživový doplnok obsahujúci v kapsule: štajerská tekvica (Cucurbita pepo var. Styriaca) 300 mg, kapucínka Tropaleolum majus 30 mg, inulín 20 mg v 1 želatínovej kapsule.
1×30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom extraktov hlohu, imela, cesnaku, ktoré sa vzájomne podporujú v pôsobení na podporu správnej činnosti srdca a obehového systému. Napomáha regulovať krvný tlak a normalizovať srdcovú činnosť, priaznivo ovplyvňuje hladinu LDL cholesterolu.
1×30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom extraktu z koreňa kurkumy 157 mg a inulínu 300 mg.
1×100 ml, tekutina (roztok)
Výživový doplnok rastlinný + inulín z čakanky + psyllium.
1×250 ml, tekutý, s jahodovou príchuťou
Výživový doplnok s obsahom vitamínu C v tekutej lipozomálnej forme. 1000 mg vitamínu C v dennej dávke – 90% vstrebateľnosť.
1×30 cps, výživový doplnok
Kombinácia extraktov z jalovca, žihľavy, petržlenu a brezy pre podporu fungovania močových ciest a vylučovania nadbytočných tekutín z tela. Navyše tieto extrakty podporujú látkovú výmenu prispievajú k zmierneniu únavy a vyčerpania.
1×60 cps, výživový doplnok
Unikátny výživoý doplnok, ktorého jednotlivé účinné zložky napomáhajú lepšej kontrole telesnej hmotnosti a metobolizmu tukov, správnemu tráveniu a úbytku telesnej hmotnosti. Zmierňujú pocit hladu, nadovzujú pocit sýtosti a posobia proti sklonu k prejedaniu.
1×30 tbl
Výživový doplnok s obsahom extraktu z ľubovníka bodkovaného.
1×30 cps
Výživový doplnok obsahuje cholín, rastlinné extrakty: pŕhľava dvojdomá, pestrec mariánsky, púpava lekárska, L-metonín, vitamín B1, B6 a vitamín E.
1×390 g, prášok na prípravu nápoja
Výživový doplnok so sladidlom s obsahom patentovaného hydrolyzovaného kolagénu Peptan®, ktorého výrobný postup je prísne sledovaný a kyseliny hyalurónovej HyaMax™. Obsahuje tiež 18 aminokyselín, vrátane 8 z 9 esenciálnych aminokyselín, ktoré si naše telo nevie vytvoriť.
1×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom rastlinných extraktov. Kontrola telesnej hmotnosti Redukcia celulitídy.
1x390 g, prášok na prípravu nápoja, čokoládová príchuť
Výživový doplnok so sladidlom s obsahom hydrolyzovaného kolagénu Peptan® a kyseliny hyalurónovej ExceptionHYAL®. Liftea COLAGENOVA HA obsahuje patentovaný hydrolyzovaný kolagén Peptan®, ktorý má viac ako 97 % proteínov vo forme, ktorá je pre naše telo optimálne vstrebateľná a využiteľná.
tbl 1x30 ks
Výživový doplnok obsahuje kombináciu rastlinných extraktov (z koreňa kozlíka lekárskeho 35 mg a chmeľových šištíc 10 mg) a pyridoxín (vitamín B6) 1,7 mg.
1×50 ml, doplnok výživy
Novinka značky Liftea prináša vysoký obsah vitamínu C v tekutej lipozomálnej forme. Tá zvyšuje jeho vstrebateľnosť.
tekutina (roztok) 1x250 ml
Výživový doplnok - vyvážený komplex bylinných extraktov a ovocných štiav.
Liftea -10 %

Liftea -10 %