Barnys -10 % (9)

Akcia platí do 30. 9. 2022 alebo do vypredania zásob v online lekárni Dr.Max.

Zoradiť podľa
1×30 cps, výživový doplnok
Kombinovaný vitamínový a minerálny výživový doplnok obsahujúci patentom chránený vitamín C v podobe NUTRA-C™, organickú formu zinku, organicky viazaný selén a mikroenkapsulovaný vitamín D3.
1×1 set, 30 cps + darček
Podporuje funkciu imunity.
1×20 cps, výživový doplnok
Kombinovaný výživový doplnok obsahujúci esenciálnu aminokyselinu L-lyzín a minerálnu látku zinok, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a zohráva úlohu v procese delenia buniek.
1×120 ml, sirup
Prirodzenou cestou dokáže človeku prinavrátiť schopnosť vyprodukovať bioaktívny peptid prítomný u bábätiek po vypití mlieka. Pre svoju nezávadnosť je sirup vhodný už od 3 rokov.
1x20 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok Barny´s VirusBlockTM Forte je kombinovaný rastlinný výživový doplnok, ktorý obsahuje štandardizované extrakty ženšenu (Panax ginseng), aloe vera (Aloe barbadensis) a kozinca blanitého (Astragalus membranaceus) doplnený o vitamín C a minerálnu látku zinok.
1x30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok obsahuje bovinné kolostrum, beta-glukány, vitamín C a minerálne látky selén a zinok.
1×10 cps, výživový doplnok
Kombinovaný živočíšny a vitamínový výživový doplnok zložený z unikátnej, patentom chránenej ingrediencie Lactium® a vitamínu C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky.
1×30 cps, podpora imunity
Výživový doplnok je kombinovaný živočíšny a minerálny výrobok. Obsahuje kozie kolostrum a minerálnu látku horčík.
1×10 cps, výživový doplnok
Barny´s Herpenorm Plus je kombinovaný výživový doplnok esenciálnej aminokyseliny L-lyzínu a minerálnej látky zinku. Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a zohráva úlohu v procese delenia buniek.
Barnys -10 %

Barnys -10 %