Mixit + darček (30)

Pri nákupe produktov Mixit získate tmavú čokoládu ako darček. Akcia platí do 30. 9. 2022 alebo do vypredania zásob v online lekárni Dr.Max.

Zoradiť podľa
1×80 g
Hľadali sa, až sa našli..v tubuse!
1×110 g
Mrazom sušené ovocie ako vždy zostáva krásne farebné, plné chuti a vitamínov s efektom ohlušujúceho chrupnutia.
1×570 g
Konečne! Písali ste nám, že bez tejto dobroty nie je ponuka na Mixit úplná. A my súhlasíme. Privítajte prvú čokoládovú granolu od Mixit!
1×440 g
Prvá originálna pečená granola od Mixit!
1×550 g
Radu slaného karamelu rozširuje čerstvá novinka z pece! :-)
1×50 g
Mrazom sušené ovocie.
1×330 g
Objavujte svetové chute s Mixit! Tentokrát sme sa inšpirovali chuťou a vôňou jahodového koláče a spojili osviežujúce a chrumkavé jahody s krehkými maslovými sušienkami a cornflakmi v bielej čokoláde.
1×400 g
Vylepšená receptúra obľúbeného bestselleru so sušenými jabĺčkami! Dostať Vás späť do minuloročných plaviek podľa glykemického indexu potravín je jednoduché, zvlášť so zmesou zostavenou našou výživovou poradkyňou Janou Vašákovou.
1×150 g
Pečená novinka. Už ste to počuli? Čierny a biely sezam to spolu pečú v Mixit! A rozhodne to nie je neslané.
1×240 g
Zamilujte sa hneď dvakrát - na prvý pohľad a na prvé ochutnanie - najprv sa vám na jazyku rozpustí osviežujúci ovocný prach z mrazom sušených jahôd, ktorý zjemní biela čokoláda a prestupujúce jogurtové tóny.
1×490 g
Kto miluje vypečené mixy a slaný karamel rovnako ako my, práve našiel dokonalú dobrotu! :-)
1×370 g
Ahojte Chrobáčikovia! Čmelko Smejko a lienka Tanculienka nám pomohli vybrať to najlepšie do mixu, z ktorého Vám bude hneď do tanca.
1×290 g
Máte radi müsli s ovocím, ale vyhýbate sa lepku? Namiešali sme niečo len pre vás. Kombinácia kukuričných lupienkov a našich vankúšikov s čokoládovou náplňou vám v ústach vytvorí tú správnu chrumkavosť.
1×500 g
Hľadali ste mix müsli s minimom sacharidov a cukrov a zároveň s výdatnou porciou bielkovín? Je tu prvé "low carb" müsli, ktoré ponúkne chuťový koncert mrazom sušeného ovocia s chrumkami bohatými na proteíny, pekanovými orieškami a 3 druhmi semienok.
1×500 g
Fitness zmes.
1×450 g
Čokoládové müsli.
1×250 g
Zamilovali sme sa do kombinácie jogurtovej čokolády s prachom z mrazom sušených jahôd. Zamilovali sme sa aj do pekne vypečených praclíkov. A vy sa teraz zamilujete do spojenia oboch dobrôt!
1×250 g
Na začiatku bol praclík. Praclík pekne vypečený, jemne solený a chrumkavý. A potom prišli na rad čokoládové kúzla. Čarovali sme s lahodnou mliečnou čokoládou.
1×250 g
Na začiatku bol praclík. Praclík pekne vypečený, jemne solený a chrumkavý. A potom prišli na rad čokoládové kúzla. Čarovali sme s horkou čokoládou s najmenej 49 % kakaovej sušiny.
1×65 g
Mrazom sušené ovocie.
1×70 g
Mrazom sušené ovocie.
1×100 g
Nové výhodné balenie lyofilizovaných jahôd - 2 x väčšia porcia než v malom tubuse.
1×70 g
Mrazom sušené ovocie.
1×150 g
Sušené ovocie.
Mixit + darček

Mixit + darček