MOTOROLA -15 % (11)

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami. Ponuka platí od 1. 9. do 31. 10. 2022 alebo do vypredania zásob v online lekárni Dr.Max.

Zoradiť podľa
1×1 ks, detská pestúnka
Detská videoopatrovateľka s wifi EASE 44 značky Motorola je skvelý pomocník do domácnosti pre všetkých rodičov. Pestúnka disponuje veľkým farebným displejom s uhlopriečkou 10,9 cm a dosahom až 300 metrov. Majte vaše dieťa pod kontrolou, aj keď ste v inej miestnosti alebo mimo domova.
1×1 ks, detská pestúnka
Detská opatrovateľka EASE 35 značky Motorola je skvelý pomocník do domácnosti pre všetkých rodičov. Pestúnka disponuje veľkým farebným displejom s uhlopriečkou 12,7 cm a dosahom až 300 metrov. Majte vaše dieťa pod kontrolou, aj keď ste v inej miestnosti.
1×1 ks, detská pestúnka
Motorola MBP482 je digitálna pestúnka, vďaka ktorej môžete mať svoje dieťatko stále na dosah. Kontrolu nad svojím chrobáčikom nestrácate ani večer vďaka funkcii nočného videnia.
1×1 ks, detská pestúnka
Detská pestúnka umožňuje nielen sledovať Vaše dieťa, ale aj udržiavať prehľad o dôležitých denných činnostiach (kŕmenie, prebaľovanie a spánok).
1×1 ks, digitálna detská pestúnka
Digitálna detská opatrovateľka. Obojsmerná komunikácia. Dosah až do 300 m. 5 uspávaniek. Infračervené nočné videnie.
1×1 ks, detská pestúnka
5,0" video opatrovateľka – sada s dvoma kamerami Motorola VM35-2 obsahuje 5" (12,7 cm) displej a dve kamery. Umožňuje hovoriť so svojimi ratolesťami obojstranne, pomôžte im zaspávať pomocou uspávaniek a vďaka monitorovaniu izbovej teploty zistite, či nie je v ich izbách príliš horúco alebo príliš zima.
1×1 ks, detská pestúnka
4,3" Wi-Fi® Video opatrovateľka Motorola VM44 Connect obsahuje rodičovskú jednotku s 4,3 "(10,9 cm) displejom a kameru, ktorá sa pripája k aplikácii Motorola Nursery cez Wi-Fi a umožňuje HD (720p) video. Či už doma, na cestách alebo v práci, hovorte so svojim malým dieťatkom obojsmerným hovorom, pomôžte mu spať pomocou uspávaniek, audiokníh a vášho osobného hlasového záznamu.
1×1 ks, detská pestúnka
Detská pestúnka klasická (audio), dosah 300 m, prenos zvuku prebieha digitálne, rodičovskú jednotku napája sieť (230 V) a batéria, detskú jednotku napája batéria, regulácia hlasitosti, signalizácia mimo dosahu, indikácia slabej batérie a technológia DECT
1×1 ks, detská pestúnka
MOTOROLA MBP 481 detská opatrovateľka je digitálny video pestúnka, ktorá umožňuje strážiť vaše deti či veci.
1×1 ks, detská pestúnka
Detská digitálna video pestúnka Full HD s WIFI 5 "(12,7 cm) farebný displej monitora so stojanom Stojan pre pripevnenie kamery na detskú postieľku Monitorovanie teploty miestnosti Obojsmerná komunikácia Bezpečná a súkrommá komunikácia
1×1 ks, detská pestúnka
Buďte si istí, že vaše dieťa je s opatrovateľkou Motorola VM55 vždy v bezpečí. Sledujte dianie pomocou ergonomickej rodičovskej jednotky, ktorá sa môže pochváliť veľkou farebnou obrazovkou s uhlopriečkou 12,7 cm (5") a pôsobivým dosahom až 300 m (1000 stôp) a komunikujte so svojim partnerom alebo dieťaťom pomocou funkcie obojsmerného hovoru.
MOTOROLA -15 %

MOTOROLA -15 %