HiPP -25 % (24)

Akcia –25 % platí na produkty HiPP z produktového radu Babysanft a Mamasanft. Ponuka platí od 1. 9. do 31. 10. 2022 alebo do vypredania zásob v online lekárni Dr.Max.

Zoradiť podľa
1×350 ml, detské pleťové mlieko
Pleťové mlieko obsahuje Bio mandľový olej a zvlhčuje pokožku.
1×300 ml, telové mlieko
HiPP BABYSANFT Telové mlieko pre suchú pokožku s prírodným BIO mandľový olejom a panthenolom chráni detskú pokožku pred vysúšaním a intenzívne ju vyživuje. Je vhodné na starostlivosť o pokožku novorodenca i o citlivú pokožku so sklonom k atopickej dermatitíde.
1×200 ml, detský pleťový olej
5.0
(1)
Detský jemný pleťový olej pre každodennú starostlivosť o jemnú detskú pokožku.
1×30 ml, detský balzam
Balzam určený na ochranu novorodeneckej pokožky pred nepriaznivým počasím.
1×100 ml, krém proti zapareninám
Ošetrujúci krém proti zapareninám chráni citlivú pokožku v oblasti plienok. Vhodný pre deti od narodenia a v prípade potreby pre celú rodinu.
1×250 ml, pena na umývanie
HiPP Pena na umývanie 250 ml.
4×56 ks, čistiace vlhčené obrúsky
Čistiace vlhčené obrúsky. Znášanlivosť s pokožkou dermatologicky testovaná.
4×52 ks, čistiace vlhčené obrúsky
HiPP Babysanft Čistiace vlhčené obrúsky 4x52 ks s výťažkom z BIO mandlí. Jemné vlákna majú obzvlášť jemnú textúru, ktorá umožňuje mimoriadne šetrné očistenie pokožky vďaka svojej vysokej absorpčnej schopnosti. Nie je potreba vyvíjať žiadny tlak.
1×400 ml, detský sprchový gél
Detský sprchový gél so špeciálnou ochranou s výťažkom z mandlí a prírodnými kvasinkami čistí obzvlášť šetrne jemnú pokožku a vlasy a vytvára ochranný plášť proti kyselinám. Pleť tak nebude namáhaná a zostane jemná ako prvý deň po narodení.
2×60 ks, vlhčené obrúsky
HiPP Babysanft čistiace vlhčené obrúsky Natural Aqua s výnimočne jemnými vláknami a vysokou absorpčnou schopnosťou pre mimoriadne šetrné očistenie bez tlaku.
1×4,8 g, balzam na pery
HiPP BIO balzam s obsahom kvalitných bio olejov a včelieho vosku bol vyvinutý špeciálne pre potreby našich najmenších. Nelepí sa, neobsahuje parfumy ani farbivá.
1×100 ml, olej na strie
Účinne predchádza vzniku strií. Dodáva látky, ktoré pokožka v tehotenstve veľmi potrebuje. Obsahuje vzácne rostlinné oleje – slnečnicový, jojobový a BIO mandľový olej, extrakt z rakytníka a antioxidanty, ktoré pomáhajú zabraňovať poškodeniam pokožky pri rastúcom napínaní, chránia ju pred vysúšaním a pomáhajú pokožku udržiavať pružnou.
1×200 ml, detský šampón
Hipp Baby Sanft Detský jemný šampón s prírodným BIO mandľovým olejom ošetruje a chráni citlivú pokožku hlavy.
1×10 ks, vlhčené obrúsky
Čistiace vlhčené obrúsky ultrasensitive. Vhodné od narodenia. 10 kusov dvojobrúskov oddeliteľné perforáciou.
1×350 ml, detský kúpeľ, 0m+
Kúpeľ na dobrú noc s výťažkom zo santalového dreva umýva citlivú detskú pokožku obzvlášť šetrne. Príjemná vôňa v kombinácii s upokojujúcim účinkom teplej vody podporuje zaspávanie a kľudný spánok prirodzeným spôsobom.
1×200 ml, sprchový krém
Sprchový krém s prírodným BIO mandľovým olejom umýva citlivú detskú pokožku obzvlášť šetrne.
1×52 ks, ultra-sensitiv, čistiace
Čistiace vlhčené obrúsky. Znášanlivosť s pokožkou dermatologicky testovaná Jemné vlákna majú veľmi jemnú textúru, ktorá umožňuje mimoriadne šetrné očistenie pokožky vďaka svojej vysokej absorpčnej schopnosti.
2×60 ks, vlhčené obrúsky
Čistiace vlhčené obrúsky s výťažkom z Bio mandlí. Vhodné od narodenia. 2x60 kusov dvoj-obrúskov (oddeliteľné perforáciou).
1×350 ml, prípravok do kúpeľa
Detský ošetrujúci prípravok do kúpeľa s prírodným BIO mandľovým extraktom sa stará vďaka obsahu hydratačných substancií o citlivú pokožku bábätka už vo vode a chráni ju tak pred vysúšaním.
1×250 g, náhradná náplň
Hipp pena na umývanie šetrne umýva citlivú pokožku tváre a rúk, neštípe do očí a chráni pokožku pred vysušením. Pre každodennú hygienu, ktorá deti baví.
1×300 ml, pre starostlivosť o deti
HiPP BABYSANFT Detská kúpeľ Hroch - umyje jemne citlivú pokožku, udržiava prirodzený ochranný plášť pokožky. Zábavu zabezpečí zelená voda a krémová pena.
1×200 ml, šampón
Prípravok Shampoo & Dusche určený na pokožku tela aj na vlasy.
1x56 ks, jemná starostlivosť, čistiace
Detské vlhčené obrúsky sú vhodné pre dojčatá od narodenia. Napustené s prírodným BIO mandľovým olejom.
1×200 ml, šampón
5.0
(1)
Hipp Babysanft detský šampón & kondicionér Sensitiv s prírodným BIO mandľovým olejom umýva obzvlášť šetrne.
HiPP -25 %

HiPP -25 %