Ďalšie akcie (23)

Zoradiť podľa
1×250 ml, výživový doplnok
Doplnok výživy vo forme sirupu, ktorý obsahuje prírodný imunoglukán a vitamín C. Napomáha posilňovať imunitný systém. Vhodný na dlhodobé užívanie.
1×100 g, masť
5.0
(2)
Masť pomáha chrániť pokožku detského zadočka pred začervenaním.
1×56 ks, 28 tbl + cps 28 (kys. listová + vápnik, vitamíny a minerály + DHA)
Výživový doplnok na podporu špecifických potrieb dojčiacej ženy a potrieb bábätka počas dojčenia. Obsahuje kyselinu listovú, Metafolin®, vápnik, vitamíny, minerály, cholín, luteín a DHA.
1×5 ampl, výživový doplnok
Baktérie mliečneho kvasenia + betaglukán + kolostrum + vitamín D3 + zinok + selén. Vitamín D3, zinok a selén prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. S jahodovou príchuťou.
1×10 ml, aer nao (dávkovač 3K systém, fľaša PE)
Nasivin® SOFT 0,025 % je jediný nosový sprej pre deti už od 1 roka. Rýchle uvoľní upchatý nos a účinkuje až 12 hodín. Bez konzervačných látok.
1×60 ml, ochranný krém
5.0
(3)
Sudocrem® MULTI-EXPERT, odborník na rôzne potreby pokožky. Ochranný krém na podporu liečby a prevencie plienkovej dermatitídy, odrenín a podráždenia pokožky, dermatitídy pri inkontinancii u dospelých, pre ochranu pokožky v okolí poranení. Zdravotnícka pomôcka.
1×50 ks, želé s ovocnou príchuťou
Komplex multivitamínov pre deti. Želé v tvare Farma zvieratiek, s ovocnou príchuťou.
1×50 ks, multivitamín
Komplex multivitamínov pre deti. Želé v tvare písmeniek abecedy, s ovocnou príchuťou.
1×60 ml, starostlivosť o pokožku (jazvy, strie)
Olej pre citlivú pokožku-hypoalergénny. Pomáha redukovať a znižovať viditeľnosť strií, jaziev, pigmentových škvŕn, znamienok. Vhodný k vyhladeniu vrások.
1×50 ks, želé s príchuťou bazy čiernej
Komplex multivitamínov pre deti. Želé s príchuťou bazy čiernej.
1×200 ml, starostlivosť o pokožku
Olej - špecialista v starostlivosti o pokožku na jazvy, strie, zjednotenie odtieňa pokožky, starnúcu pokožku a dehydrovanú pokožku. Obsahuje ingredienciu Purcellin oil a tiež vitamíny A a E, olej z nechtíka, levandule, rozmarínu a harmančeka.
1×56 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok vo forme kapsúl pre dojčiace ženy.
1×48 tbl, bez cukru
Žuvacie tablety na neutralizáciu žalúdočnej kyseliny. Prinášajú úľavu od pálenia záhy a tráviacich ťažkostí. S mätovou príchuťou. Vhodné pre diabetikov.
1×250 ml, neparfumované telové mlieko
Kozmetický prípravok vo forme telového mlieka, určený na regeneráciu, hydratáciu a zvýšenie elasticity pokožky. Jedinečná kombinácia prírodných zložiek.
1×60 ml, olej
Ošetrujúci olej na pokožku, prírodný. Obsahuje prírodné rastlinné oleje z nechtíka, levandule, rozmarínu a harmančeka, vitamíny A a E. Vhodný na tvár a tel
1×1 ks, bezkontaktný čelový
Bezkontaktný čelový teplomer.
1×7 g, ušné kvapky
Ušné kvapky AURIDOL® sú zdravotníckou pomôckou, ktorej účinok je založený na osmotických vlastnostiach glycerolu. Hlavnou zložkou ušných kvapiek je glycerol.
1×20 ml, gél
Gél určený na zmiernenie príznakov spôsobených prerezávaním prvých zubov, s obsahom nechtíka, slezu a kyseliny hyaluronovej.
tbl mnd 2x24 ks (48 ks)
Zdravotnícka pomôcka vo forme žuvacej tablety s intenzívne chladivou mätovou príchuťou na úľavu od príznakov pálenia záhy, kyslej regurgitácie (návrat kyslého obsahu žalúdka späť do pažeráka) a ťažkostí súvisiacich s prekyslením žalúdka.
1×1 set, vaginálna kapsula a aplikátor
Liek obsahuje liečivo klotrimazol, čo širokospektrálne antimykotikum, ktoré sa používa na na liečbu infekcií pošvy a infekcií vonkajších pohlavných orgánov spôsobených mikroorganizmami citlivými na klotrimazol (predovšetkým rodu Candida).
1×500 ml, mliečna výživa, od 6. mesiaca
Počiatočná hotová mliečna výživa pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Tekutá mliečna dojčenská výživa.
1×500 ml, mliečna výživa, od 12. mesiaca
Počiatočná hotová mliečna výživa pre deti od ukončeného 12. mesiaca. Tekutá mliečna dojčenská výživa.
1×800 g, dojčenské mlieko, od 6. mesiaca
Následná mliečna výživa dojčiat. Určená na diétny režim pri znížení rizika alergie na mliečne bielkoviny.
Ďalšie akcie

Ďalšie akcie