Ibuprofen Dr.Max -10 % (3)

Zoradiť podľa
Ibuprofen Dr.Max 400 mg filmom obalené tablety

1×48 tbl, tlmí bolesť, zápal a znižuje horúčku

Dr.Max Ibuprofen zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach pohybového ústrojenstva, taktiež tlmí horúčku, ktorá sprevádza napr. choroby z prechladnutia.
  • Zľava 10%
3,59 3,99 €

Na sklade

Ibuprofen Dr.Max 400 mg filmom obalené tablety

1×24 tbl, tlmí bolesť, zápal a znižuje horúčku

Liek na zmiernenie bolesti a zníženie horúčky. Obsahuje ibuprofén. Je určený pre dospelých a deti od 12 rokov
  • Zľava 11%
2,39 2,69 €

Na sklade

Ibuprofen Dr.Max -10 %

Ibuprofen Dr.Max -10 %