Ducray -20 % (23)

Zoradiť podľa
1×400 ml, šampón
1×40 ml, upokojujúci krém
Krém, ktorý redukuje prejavy seboroickej dermatitídy (nové zloženie). Liečebný krém kelual DS je určený na podráždenú pokožku s lokalizovaným začervenaním a s nadmerným olupovaním na mastných zónach tváre, na bočných častiach nosa, na obočí a v oblasti vlasovej kontúry.
1×200 ml, roztok so zinkom proti lupinám
Squanorm roztok so zinkom sa používa v spojení, alebo ako následná starostlivosť šampónov proti lupinám.
1×200 ml, fyziologický ochranný šampón proti svrbeniu
5.0
(1)
Liečebný šampón s Polidokanlom, ktorý upokojuje svrbenie a má protidráždivý účinok. Obnovuje fyziologickú rovnováhu vlasovej pokožky a je veľmi dobre znášaný. Vhodný pre citlivú vlasovú pokožku. Účinný po prvej aplikácii. Učinný po prvej aplikácii. Bez parfumácie.
1×50 ml, emulzia na mliečne chrasty
Kelual emulzia obsahuje patentovanú účinnú látku keluamid, ktorá podporuje odstraňovanie šupiniek.
1x100 ml, roztok pri vypadávaní vlasov u mužov
Roztok pri vypadávaní vlasov Neoptide pre mužov obsahuje kombináciu inovatívnych patentovaných aktívnych látok. Tie pôsobia proti procesu, ktorý má za následok neustále vypadávanie vlasov.
1×200 ml, šampón proti vypadávaniu vlasov
5.0
(1)
doplnková starostlivosť pri vypadávaní vlasov
1×200 ml, kondicionér proti vypadávaniu vlasov
posilňujúci kondicionér proti vypadávaniu vlasov zabezpečuje ľahké rozčesávanie.Dodáva vlasom potrebné vitamíny a výživu pre udržanie ich zdravého vzhľadu a vitality. Vlasy sú silnejšie a žiarivejšie už po prvom použití.
1×100 ml, šampón proti lupinám
Šampón kelual DS je určený na vážne recidivujúce lupiny, ktoré sú často sprevádzané sčervenaním a svrbením vlasovej pokožky.
1×200 ml, šampón navracajúci rovnováhu vlasovej pokožke
Šampón napomáha predchádzať opakovanému návratu lupín. Nepoškodzuje farbu vlasov.
1×200 ml, koncentrovaná starostlivosť pri psoriáze
Kertyol PSO Ošetrujúci šampón navracajúci rovnováhu vlasovej pokožke pri psoriáze podporuje odstraňovanie suchých plakov a upokojuje pocity svrbenia spojené so suchosťou kože.
1×200 ml, šampón proti suchým lupinám
DUCRAY SQUANORM - PELLICULES SÉCHES - šampón proti suchým lupinám
3×30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok - originálne zloženie ANACAPS PROGRESSIV dodáva vlasovému folikulu biotín, zinok a selén, ktoré prispievajú k udržaniu zdravých vlasov, a vitamín B6, ktorý prispieva k správnej syntéze cysteínu. Navyše vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej činnosti. Selén, zinok a vitamíny C, B2 a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
1×200 ml, šampón regulujúci tvorbu mazu
Sabal šampón regulujúci tvorbu mazu obsahuje koncentrovaný výťažok Sabal serrulata.
1×200 ml, šampón proti mastným lupinám
DUCRAY SQUANORM - PELLICULES GRASSES - Šampón proti mastným lupinám
1×400 ml, hydratačný balzam na telo
Balzam pre každodennú hydratáciu. Doplnková starostlivost při psoriáze. Zlepšuje vzhľad pokožky a upokojuje pocity svrbenia.
1×30 ml, fotostarnutie - komplexné sérum (zľava)
Komplexná starostlivosť o ruky SPF50+ (veľmi vysoká ochrana) obmedzuje a zosvetľuje pigmentové škvrny. Zloženie je bohaté na korektívne a ochranné aktívne látky. Podporuje rovnomernejšiu pigmentáciu. Pokožke sa tiež navracia jej pružnosť a pevnosť.
1×200 ml, penivý gél (podráždená koža na tvári a tele)
Penivý gél (podráždená koža na tvári a tele).
1×100 ml, koncentrovaná starostlivosť pri psoriáze
Koncentrovaná starostlivost pre lokálne použitie na telo a vlasovú pokožku. Doplnková starostlivosť pri psoriáze. Podporuje odstraňovanie suchých plakov, upokojuje pocity svrbenia.
1×60 ml, roztok
Ducray Creastim roztok proti vypadávaniu vlasov (pri strese, diéte, po pôrode) urýchľuje rast vlasov, zvyšuje hustotu vlasov a posilňuje ich. Vďaka kombinácii kreatínu, tetrapeptidu a vitamínov ponúka optimálne riešenie pri reakčnom vypadávaní vlasov. Jeho ľahká textúra nezanecháva mastné vlasy.
3x30 ml, roztok pri vypadávaní vlasov u žien
Roztok na vlasovú pokožku pri chronickom vypadávaní vlasov, pre ženy.
1x30 cps, pre vlasy
Výživový doplnok - originálne zloženie ANACAPS PROGRESSIV dodáva vlasovému folikulu biotín, zinok a selén, ktoré prispievajú k udržaniu zdravých vlasov, a vitamín B6, ktorý prispieva k správnej syntéze cysteínu.
1x30 ml, fotostarnutie - komplexné sérum
MELASCREEN FOTOSTARNUTIE Komplexné sérum upravuje, obnovuje, zjemňuje a zjednocuje hnedé pigmentové škvrny a vrásky. Po 1 mesiaci používania sú vrásky a pigmentové škvrny zmiernené.
Ducray -20 %

Ducray -20 %