Avène Cleanance -6 € (12)

Zľava -6 € na produktový rad Avène Cleanance pri nákupe nad 16 €. Akcia platí do 31. 10. 2022 alebo do vypredania zásob v online lekárni Dr.Max. Akciu nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami. 

Zoradiť podľa
1×15 ml, lokálna vysušujúca emulzia
Na aknóznu, citlivú pleť.
1×40 ml, zmatňujúca emulzia pre mastnú pleť
Zmatňujúca emulzia. Pleť so sklonom k nedokonalostiam.
1×50 ml, krém
Avène Cleanance Maska - Peeling doplnková starostlivosť bola vyvinutá pre mastnú problematickú a aknóznu pleť. Pomáha odstraňovať odumreté bunky, hĺbkovo čistí póry a znižuje tvorbu kožného mazu.
1×30 ml, korekčné sérum
Avène Cleanance Women Korekčné sérum bolo vyvinuto pre mastnú problematickú a aknóznu pleť. Pomáha riešiť pretrvávajúce akné dospievajúcich, akné dospelých, hyperpigmentáciu a jazvy po akné.
1×30 ml, nočná starostlivosť
4.0
(1)
Avène Cleanance Women Nočná starostlivosť bola vyvinutá pre mastnú problematickú a aknóznu pleť. Pomáha riešiť pretrvávajúce akné dospievajúcich, akné dospelých, hyperpigmentáciu a jazvy po akné.
1×40 ml
Denná tónovaná emulzia pre mastnú problematickú a aknóznu pleť. Pomáha riešiť pretrvávajúce akné dospievajúcich, akné dospelých, hyperpigmentáciu, jazvy po akné a obsahuje SPF faktor.
1x200 ml, upokojujúci umývací krém bez mydla
Upokojujúci umývací krém bez mydla na tvár a telo. Pre aknóznu pleť podráždenú a vysušenú medikamentóznou liečbou.
1×40 ml, krém
5.0
(1)
Upokojujúci, hydratačný a výživný krém špeciálne vyvinutý pre pleť vysušenú a podráždenú medikamentóznou liečbou akné. Navracia pleti rovnováhu.
1×30 ml, kozmetický prípravok
Avène Cleanance Comedomed Koncentrovaná starostlivosť bola vyvinutá pre mastnú problematickú a aknóznu pleť. Pomáha redukovať prejavy akné a čierne bodky a zabraňuje ich opakovanému výskytu pôsobením už v štádiu ich vzniku.
1×400 ml, čistiaci gél
Avène Cleanance Čistiaci gél je každodenná hygiena s oplachovaním, ktorá jemne čistí mastnú problematickú a aknóznu pleť. Na tvár aj telo.
1×400 ml, micelárna voda
Avène Cleanance Micelárna voda je určená pre mastnú problematickú a aknóznu pleť. Šetrne odstraňuje nečistoty vrátane mejkapu (aj vodeodolného) bez nutnosti oplachovania. Vhodné na tvár, oči aj pery.
1×200 ml, čistiaci gél
Avène Cleanance Čistiaci gél je každodenná hygiena s oplachovaním, ktorá jemne čistí mastnú problematickú a aknóznu pleť. Na tvár aj telo.
Avène Cleanance -6 €

Avène Cleanance -6 €