Terezia -15 % (85)

Zoradiť podľa
2×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok zložený z hlivy ustricovej so 100% rakytníkovým olejom.
2×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom hlivy ustricovej a laktobacilov. Napomáha posilňovať imunitný systém. Má antioxidačný účinok, zlepšuje vitalitu.
1×60 cps, výživový doplnok
Doplnok výživy prírodného charakteru. Napomáha posilňovať imunitný systém a obranyschopnosť organizmu.
1×180 cps, výživový doplnok
Doplnok výživy prírodného charakteru. Napomáha posilňovať imunitný systém a obranyschopnosť organizmu.
1x10 cps, s betaglukánmi FORTE
Výživový doplnok s obsahom betaglukánov, probiotických kultúr (Lactobacills acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis), extraktu zo šípok a vitamínu C.
1×60 cps, doplnok výživy
Výživový doplnok s obsahom prášku sušenej hlivy ustricovitej, enzýmov (bromelaín, papaín, superoxiddismutáza - enzým z Čagy) a vitamínov E a D3.
2×100 cps, výživový doplnok
Hliva ustricovitá s najvyšším deklarovaným obsahom betaglukánov, ktorá pochádza z certifikovaných pestiarní v ČR. Jedná sa o sušenú pomletú celú hlivu ustricovitú so všetkými aktívnymi látkami, ktoré obsahuje čerstvá huba.
1×60 cps, výživový doplnok
Čierny cesnak s obsahom zdraviu prospešných látok vo vysokých koncentráciách sa vyznačuje širokou škálou pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu a lipidov (tukov) v krvi. Pôsobí tiež ako antioxidant a podporuje posilnenie imunitného systému. Fermentácia jeho účinky znásobí, navyše ho zbaví nepríjemného zápachu a pálčivé chuti.
1×30 cps, na zdravé vlasy a nechty
Zinok a selén podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu a prispievajú k udržaniu zdravých vlasov a nechtov.
1×140 ks, morský svet, príchuť rakytník
Želatínky RAKYTNÍČEK MORSKÝ SVET – príchuť rakytník obsahujú účinnú látku rakytník a zmes ovocných koncentrátov a vitamíny.
1×100 ml, výživový doplnok
Ovocný sirup s hlivou ústricovou a rakytníkom pre podporu imunity detí už od 1 roku. Neobsahuje žiadne konzervanty, farbivá ani umelé sladidlá. Je tvorený len prírodnými surovinami. Vhodný pre celiatikov, tehotné a kojace ženy. Obsah: 100 ml.
1×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok pre podporu vašej krvotvorby.
1×70 ks, výživový doplnok
9 vitamínov v želatínovej forme s prídavkom rakytníka rešetliakového na podporu imunity a trávenia navyše s 20% ovocnou šťavou určené pre deti.
1×100 tbl
Výživový doplnok vo forme tabliet.
1×30 ml, kvapky
Doplnok výživy na vnútorné aj vonkajšie použitie. Vnútorne posilňuje imunitu a srdce, podporuje trávenie, zvonku pomáha udržiavať zdravú pokožku.
1×30 cps
Výživový doplnok obsahuje kombináciu horčíka z prírodného zdroja s vysokou vstrebateľnosťou a vitamínu B6 s medovkou pre osoby vystavené zvýšenej záťaži.
1×60 cps, výživový doplnok
Doplnok výživy s rakytníkovým olejom, omega kyselinami, betakaroténom a vitamínami. Podporuje imunitu, posilňuje srdce a tráviaci trakt. Pomáha k zdravej pokožke.
1×60 cps, výživový doplnok
100 % prírodný produkt obsahuje 8 starostlivo vybraných bylín pre zdravé tepny a žily. Ďalej je doplnený o extrakt bohatý na taxifolín, čoby zložky nového typu.
1×100 ml, výživový doplnok
Sirup so starostlivo vybranými prírodnými surovinami, hlivou ustricovitou a rakytníkom rešetliakovým na podporu imunity pre deti už od 1 roka.
1×60 cps, výživový doplnok
Čaga + reishi a rakytník podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu a priaznivo pôsobia na ľudský organizmus.
1×10 ml, kvapky (400 IU)
Vitamín D3 vhodný pre deti od 1. mesiaca veku. Napomáha vstrebávaniu a využitiu vápnika v organizme. Potrebný pre tvorbu a mineralizáciu kostí a zubov hlavne u batoliat. Vhodný tiež pre seniorov a ženy v menopauze.
1×150 ml, sirup
Zdravotnícka pomôcka. 100% prírodný bylinný sirup obsahuje zmes 5 rastlinných extraktov, ktoré pomáhajú zmierniť príznaky ochorení spojených s prechladnutím, ako je suchý a vlhký kašeľ, podráždenie hlasiviek, bolesť v hrdle a zachrípnutie. Pomáha odstraňovať hlien.
1×70 ks, príchuť rakytník
Nové multivitamínové želatínky s príchuťou rakytník obsahujú účinnú látku rakytník a zmes ovocných koncentrátov a vitamíny. Vhodne pre deti od 3 rokov na podporu obranyschopnosti organizmu, pomáhajú znižovať únavu, podporujú činnosť srdca a tráviaceho traktu, pomáhajú udržiavať zdravú pokožku. Obsah: 70 ks.
1×25 ml, sprej na bolesť hrdla
Sprej s rakytníkovým olejom a prírodným extraktom z bylín na bolesť hrdla.
Terezia -15 %

Terezia -15 %