Allnature mix zliav (26)

Zoradiť podľa
1×60 cps, výživový doplnok
Kotvičník priaznivo pôsobí na pohlavné orgány a hormonálnu aktivitu, podporuje správnu činnosť svalov a funkciu močovej sústavy.
1×60cps
Bylinný extrakt Imunita obsahuje dôležitých prírodných pomocníkov, ktorí majú veľký vplyv na posilnenie celej imunity, zvyšujú obranyschopnosť a odolnosť voči chorobám.
1×1000 g, jedlá sóda
Všestranný pomocník pre ekologickú domácnosť.
1×200 g, kolagén
Prírodný hydrolyzovaný kolagén pre každého, kto sa chce starať o svoju pleť naozaj od základov. Molekuly kolagénu typu I pomáhajú udržiavať pokožku hebkú, pružnú a dlhodobo hydratovanú.
1×1000g
Nerafinovaná, himalájska jemná ružová soľ je vhodná na kúpele aj na konzumáciu.
1×100 cps, výživový doplnok
Chaga podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
1×1000 g, kešu
5.0
(2)
Variant obľúbených pražených kešu orieškov s jemnou vrstvou soli.
1×260g
Vyskúšajte arašidový krém namletý do lahodnej jemnej konzistencie!
1×260g
Tento našľahaný krém sme sa rozhodli ešte vylepšiť pre tie najväčšie maškrty, pridaním vysoko kvalitnej mliečnej čokolády.
1×30ml
Výživový doplnok zo 100% čistej živice stromu Croton lechleri ​​(Sangre de Drago).
1×1000g
Epsomská soľ do kúpeľa s harmančekom.
1×1000g
Epsomská soľ do kúpeľa s materinou dúškou. Epsomská soľ detoxikuje a uvoľňuje svaly, materina dúška má silné antibakteriálne účinky.
1×1000 ml, šťava z aloe vera
Šťava z Aloe Vera v prémiovej kvalite pomáha detoxikovať organizmus.
1×100 g, sušené jahody
Ovocie prudko zmrazené a následne pomaly sušené vo vákuu. Vďaka tomu si zachováva svoju chuť, vôňu, štruktúru, prirodzenú farbu, ale aj vitamíny, živiny a minerály. Zamiešajte do müsli, kaše alebo jogurtu. Užite si príjemné chrumknutie!
1×1000 g, mandle
Mandle sú plné minerálov, predovšetkým zinku, vápnika, draslíka, horčíka, železa a ďalších vitamínov, nenasýtené mastné kyseliny, vláknina a bielkoviny.
1×300 g, doplnok výživy
Kremelina napomáha detoxikácii organizmu, odstraňuje nežiaduce baktérie a iné látky z tela, vyživuje vlasy, nechty, pokožku a prispieva k prirodzenej obranyschopnosti.
1×30 cps, kolagén
Kolagén tvorí veľkú časť proteínov v našom tele a stará sa napríklad o pružnosť a vitalitu pokožky.
1×100 g, nápoj
Matcha Tea Premium Allnature je tmavo zelený prášok exkluzívnej kvality získaný z pomletých čajových lístkov Tencha, z ktorého sa pripravuje pri čajovom obrade Cha-no-yu vynikajúci nápoj.
1×1000, soľ
Epsomská soľ do kúpeľa s levanduľou. Epsomská soľ detoxikuje a uvoľňuje svaly, levanduľa pôsobí priaznivo na kvalitu spánku.
1×200g
Ovocie prudko zmrazené a následne pomaly sušené vo vákuu. Vďaka tomu si zachováva svoju chuť, vôňu, štruktúru, prirodzenú farbu, ale aj vitamíny, živiny a minerály. Zamiešajte do müsli, kaše alebo jogurtu. Užite si príjemné chrumknutie!
1×260g
Máte radi náš jemný arašidový krém? Rozhodli sme sa ho ešte vylepšiť pre tie najväčšie maškrty, pridaním vysoko kvalitnej horkej čokolády.
1×260g
Vylepšili sme náš už aj tak skvelý arašidový krém vysoko kvalitnou bielou čokoládou, aby boli uspokojené aj tie najnáročnejšie a vyberavé jazýčky.
1×1000g
Epsomská soľ do kúpeľa s mätou piepornou. Epsomská soľ detoxikuje a uvoľňuje svaly, mäta vyniká svojim priaznivým vplyvom na dýchacie ústrojenstvo.
1×250 g, výživový doplnok
Spoľahlivá dávka Vitamínu C v rozpustnej forme.
Allnature mix zliav

Allnature mix zliav