Lactacyd -25 % (9)

Zoradiť podľa
1×15 ks, obrúsky na intímnu hygienu
Obsahuje prírodné antibakteriálne látky, ktoré pomáhajú potláčať rast nežiaducich baktérií. Prípravok teda posilňuje obranné mechanizmy intímnych partií, ktoré sa môžu narušiť napr. počas tehotenstva. Balenie vhodné najmä na cesty.
1×15 ks, obrúsky na intímnu hygienu
Lactacyd vlhčené obrúsky obsahujú prírodnú L-kyselinu mliečnu na zachovanie prirodzenej rovnováhy a ochrany vašej intímnej zóny a alantoín, známy svojimi upokojujúcimi účinkami.
1×200 ml, intímny čistiaci gél
Špeciálne navrhnutý ultrajemný intímny čistiaci gél Lactacyd Girl je určený pre dievčatá od 3 rokov. Jeho jemné zloženie s obsahom kyseliny mliečnej rešpektuje prirodzené pH...
1×50 ml, na základe vodnej báze
Intímny lubrikačný gél na vodnej báze s obsahom prírodnej kyseliny L-mliečnej pre zachovanie prirodzenej rovnováhy pH intímnej zóny.
1×250 ml, intímna umývacia emulzia
Intímna umývacia emulzia s prebiotikami, ktorej úlohou je posilňovať prirodzenú mikroflóru. Vyvinutý špeciálne pre ženy náchylné na vaginálne infekcie. Šetrný k vaginálnemu mikrobiomu.
1×250 ml, intímna hygiena
Lactacyd Pharma Antibakteriálne emulzia na intímnu hygienu zmierňuje podráždenie v intímnych partiách, obmedzuje nepríjemné príznaky spojené s infekciami, baktériami a vaginálnymi ťažkosťami.
1×250 ml, intímna hygiena
Zmierňuje podráždenie v intímnych partiách, obmedzuje nepríjemné príznaky spojené s infekciami, baktériami a vaginálnymi ťažkosťami.
1×250 ml, intímna hygiena
Prípravok Lactacyd Pharma zaisťuje jemnú a šetrnú každodennú starostlivosť intímnym partiám tela.
1×250 ml, intímna hygiena
Ženy trpiace kvasinkovou infekciou, bakteriálnou vaginózou alebo podráždením intímnych partií môžu využiť priaznivé účinky prípravku na intímnu hygienu Lactacyd Pharma Upokojujúci.
Lactacyd -25 %

Lactacyd -25 %