Gillette mix zliav (118)

Zoradiť podľa
1×10 ks, náhradné obojstranné čepieľky
Vrchol inovácie a odbornosti za posledných sto rokov a jediný rad, ktorý nesie názov zakladateľa našej spoločnosti: King C. Gillette. Čepieľky z nehrdzavejúcej ocele sú potiahnuté platinou pre precízne holenie.
1×100 ml, balzám na fúzy
Balzam na bradu Gillette plný bohatého kakaového masla, argánového oleja a bambuckého masla preniká do hĺbky a zanecháva vašu bradu jemnú a hladkú.
1×200 ml
Dámsky gél na holenie Gillette Satin Care Sensitive má jemnú vôňu a je určený špeciálne pre citlivú pokožku.
1×200 ml
Gél na holenie Gillette Satin Care Avocado pre ženy zvlhčuje chĺpky a uľahčuje dosiahnutie hladkého oholenia.
1×4
Sada náhradných hlavíc dámskeho holiaceho strojčeka Venus, ktorý zaisťuje dokonalé oholenie a hodvábne hladkú pokožku iba jedným ťahom.
1×3 ks, žiletky
Pohotové žiletky Simply Venus 3 Plus s výkyvnou hlavicou a 3 čepeľami zaisťujú hladké oholenie aj v nedostupných miestach. Pre dokonale hebkú pokožku!
1×2
Holiaci strojček Gillette Fusion ProGlide sa vďaka technológii Flexball dokonale prispôsobí kontúram vašej tváre a zachytí každý fúz. Hlavica s 5 presnými čepeľami skvele kĺže po pokožke a zaručuje dokonalé oholenie.
1×4
Náhradná hlavica Gillette Venus Embrace pre dámsky holiaci strojček s 5 čepieľkami sa prispôsobí krivkám vášho tela, aby dokonale oholila každý chĺpok. Ochranný zvlhčujúci pásik tiež umožňuje hladký sklz strojčeka po pokožke.
1×4
Zahaľte svoju pokožku do komfortu s holiacimi hlavicami na dámsky holiaci strojček Gillette Venus ComfortGlide s Olay.
1×4
Náhradná holiaca hlavica Venus Swirl 4 ks poskytuje dokonalé oholenie.
1×1 set
Dámský holiaci strojček s dvoma zvlhčujúcimi pásky, piatimi čepieľkami a ohybným kĺbom, vďaka ktorému oholíte aj tie najhoršie dostupné miesta.
1×12
5.0
(1)
Pánske náhradné hlavice s 5 čepieľkami na hladké a dokonalé oholenie, typ hlavíc: manuál
1×8
Pánske náhradné hlavice s 5 čepieľkami na hladké a dokonalé oholenie, typ hlavíc: power
1×4
Náhradné hlavice Gillette Fusion ProGlide Power pre pánske holiace strojčeky ponúka pohodlné oholenie vďaka 5 presným čepieľkam. Hlavica hladko kĺže po pokožke a nespôsobuje nepríjemné ťahanie alebo vytrhávanie fúzov.
1×8
Náhradné hlavice Gillette Fusion ProGlide Manual je zložená z piatich extra tenkých čepieľok, ktoré sú veľmi blízko pri sebe a spoločne s indikačným zvlhčujúcim pásikom umožňujú dokonale hladké a bezproblémové oholenie.
1×12
Náhradné holiace hlavice Gilette Fusion ProGlide 5 znižujú tlak na pokožku a zaisťujú dokonale hladké oholenie. Umožňujú oholenie aj ťažko dostupných oblastí, napríklad pod nosom. Užívajte si neuveriteľný komfort!
1×1 set
Pánsky holiaci strojček Gillette Fusion Power na batérie má hlavicu s 5 presnými čepieľkami, ktoré sú umiestnené bližšie pri sebe, aby sa znížil tlak na pokožku a riziko podráždenia.
1×200 ml
Ochranný gel na holenie pre bezchybné oholenie citlivej pleti. Dermatologicky testované.
1×200 ml
Gél na holenie pre citlivú pokožku Gillette
1×200 ml
Uzamknite si vlhkosť s gélom na holenie pre ženy Satin Care Dry Skin. Tento gél je určený na suchú pokožku. Má špeciálne zloženie, ktoré pomáha uzamknúť vlhkosť v pokožke, aby bola po každom holení vždy jemná a hladká.
1×4
Dámska sada náhradných hlavíc holiaceho strojčeka Venus Breeze.
1×6 ks
Jednorazová holítka Gillette Venus.
1×4
Hlavica Gillette Fusion Power sú kompatibilné so všetkými strojčeky radu Fusion Power.
1×4
Gillette Fusion ProGlide sú ešte jemnejšie hlavice s jednoduchým sklzom bez vytrhávania a ťahania fúzov.
Gillette mix zliav

Gillette mix zliav