Esthederm + darček (37)

Pri nákupe vybraných produktov značky Esthederm získate sadu ikonických miniatúr ako darček. Akcia platí do 30. 11. 2022 alebo do vypredania zásob v online lekárni Dr.Max. Akciu nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami. 

Zoradiť podľa
1×50 ml, koncentrát na pleť
Starostlivosti o mastnú pleť s rozšírenými pórmi, ktorá redukuje tvorbu mazu a sťahuje rozšírené póry, znormalizuje pleť a udržuje ju mladú.
1×50 ml, krém na mastnú pleť
Pure Systém krém je starostlivosť o mastnú pleť, ktoré normalizujú maz a udržujú pokožku mladú.
1×50 ml, pleťový krém
Krém, ktorý upokojuje citlivú a jemnú pokožku a dodáva jej potrebný komfort.
1×50 ml, pleťový krém
Mimoriadne komfortný krém pre intolerantnú pleť. Uvoľňuje pokožku a zlepšuje jej úroveň tolerancie.
1×50 ml, revitalizačný krém
Intenzívne vyživujúci a revitalizačný krém.
1×30 ml, ochranný krém
City Cream je starostlivosť o ochranu pleti pred nepriaznivými vplyvmi mestského prostredia (UV, znečistenie, voľné radikály ...).
1×30 ml, gélové sérum
E.V.E. je jemné gélové sérum pre automatickú regeneráciu pokožky.
1×30 ml, sérum
Toto odborné sérum, vysoko koncentrované v regenerácii aktívnych zložiek, stimuluje syntézu dermálnych vlákien a optimalizuje ich funkčnosť, aby reštrukturalizovalo a posilnilo podporné tkanivá kože.
1×30 ml, sérum s vitamínom E
Vitamín E sérum chráni pokožku pred voľnými radikálmi a upokojuje citlivosť pokožky.
1×50 ml, krémový balzám proti vráskam
EXCELLAGE BALM je komplexnou starostlivosťou pracujúcou nielen na zvýšení hustoty pleti, minimalizácii vrások, kvalitnej výžive, žiarivosti a antioxidačnej ochrane pleti, ale najmä na medzibunkovej komunikácii.
1×30 ml, sérum na rozjasnenie pleti
Intenzívne sérum na rozjasnenie pleti a zosvetlenie pigmentových škvŕn
1×50 ml, denný krém
ESTHE WHITE krém denná starostlivosť je dokonalá kombinácia proti vekom spôsobeným pigmentovým škvrnám a pre obnovenie pôvodnej transparentnosti a viditeľne mladšiemu vzhľadu pleti. Intenzívne rozjasňuje, hydratuje, chráni pred UV žiarením, pred voľnými radikálmi a pred agresívnym vplyvom okolia a redukuje tmavé škvrny.
1×50 ml, nočný krém
ESTHE WHITE krém nočná starostlivosť je dokonalá kombinácia proti vekom spôsobeným pigmentovým škvrnám a pre obnovenie pôvodnej transparentnosti a viditeľne mladšiemu vzhľadu pleti.
1×9 ml, pleťové sérum
Tento ultra zameraný roll-on, je vysoko koncentrovaný v exfoliačných účinných látkach, znižuje intenzitu a veľkosť lokalizovaných pigmentových škvŕn. Pleť je rovnomernejšia a jasnejšia.
1×30 ml, hydratačné sérum
INTENSIVE HYALURONIC SERUM intenzívne hydratuje, viditeľne redukuje vrásky a prináša novú mladistvú žiarivosť pokožky. Ľahká, nemastná textúra aqua-gél. Okamžitý komfort pre suchú a dehydratovanú pokožku.
1×50 ml, intenzívny krém
Intenzívny krém Hyaluronic® kombinuje tri rôzne formy kyseliny hyalurónovej na intenzívnu hydratáciu a stimuláciu produkcie prírodnej kyseliny hyalurónovej. Tento krém s kyselinou hyalurónovou je ideálny na denné i nočné použitie a tiež chráni pred agresiami prostredia.
1×30 ml, sérum proti akné
Čistí a odstraňuje upchaté póry, zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn po akné.
1×50 ml, hojivý krém
Intenzívny čistiaci, protizápalový a hojivý krém. Krém s vysokou koncentráciou propolisu – zmesi látok zhromažďovaných a metabolizovaných včelami.
1×50 ml, vyživujúci pleťový krém
Krém vyživujúci pleť do hĺbky, vracia jej hustotu a rozžiarenie. Hustá a hladká textúra s púdrovým efektom na dotyk.
1×30 ml, intenzívne sérum
Spirulina sérum obsahuje viac ako 220 živín potrebných na podporu života pleti. V súčasnosti Institut Esthederm čerpá z výnimočných revitalizačných, vyživujúcich a regeneračných vlastností, čím poskytuje intenzívnu starostlivosť unavenej a mdlej pleti.
1×50 ml, intenzívny krém
Spirulina krém obsahuje viac ako 220 živín potrebných na podporu života pleti. V súčasnosti Institut Esthederm čerpá z výnimočných revitalizačných, vyživujúcich a regeneračných vlastností, čím poskytuje intenzívnu starostlivosť unavenej a mdlej pleti. Terapia pre unavenú povädnutú a stresovanú pleť bez jasu.
1×50 ml, gél-krém s vitamínom C
Gel-krém s vysokou koncentráciou vysoko stabilného vitamínu C, ktorý efektívne pleť rozjasňuje, pôsobí proti pigmentovým škvrnám a starnutiu pleti
1×15 ml, retinolové sérum
Terapia hlbokých vrások a fotostarnutia. Optimálna koncentrácia 0,3 % čistého retinolu, stabilizovaný vo vysokokvalitných olejoch, ktoré majú vysokú koncentráciu esenciálnych mastných kyselín a prirodzených antioxidantov
1×50 ml, krém
Kŕem s obsahom 0,2% palminát vitamínu A- ester retionlu/. Intenzívna terapia hlbokých vrások a fotostarnutia a celková obnova pleti
Esthederm + darček

Esthederm + darček