Hygiena (143)

Zoradiť podľa
1×200 ml, kondicionér na vlasy
Vďaka kondicionéru Aussie SOS Deep Repair na poškodené vlasy s austrálskymi superplodmi budú vaše vlasy okamžite jemné a hladké.
1×60 ks
Tenké hygienické intímky pre pocit sviežosti po celý deň.
1×12 ks
Dámske vložky Always posyktujú komfortné nosenie počas noci. Poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu počas celého menštruačného cyklu.
1×40 ks
Ultra jemné dámske hygienické vložky.
1×52 ks
Tenké hygienické intímky pre pocit sviežosti po celý deň.
1×28 ks
Spoľahlivé vložky, ktoré vás počas vašich dní ochráni pred pretečením - účinne odvedú tekutinu a uzamknú ju vnútri vložky.
1×20 ks
Hebké ultra absorpčné vložky always pre pocit maximálneho pohodlia aj počas vašich dní.
1×200 ml
Zázrak pre slabé a vypadávajúce vlasy. Pantene PRO-V predstavuje novinku v podobe línie Miracles. Balzam na vlasy Pantene PRO-V Miracles Grow Strong Biotin + Bamboo je určený na vypadávajúce vlasy spôsobené lámaním.
1×16 ks
Hygienické vložky Always Ultra Super Plus s krídelkami ponúkajú overenú kvalitu od Always a až 100% ochranu pred pretečením.
1×360 ml
Šampón, balzam a maska 3v1 Pantene Pro-V Intensive Repair vlasy v jednom kroku umýva, uľahčuje ich rozčesávanie a ošetruje. Dodáva vlasom aktívne vyživujúce látky Pro-V. Okamžite odstraňuje známky poškodenia.
1×1000 ml
Dajte zbohom poškodeným vlasom a rozstrapkaným končekom. Bohaté obnovujúce zloženie s hydratačnými mikročasticami pomáha chrániť Vaše vlasy proti poškodeniu pri úprave účesu a zanecháva ich žiarivé a zdravo vyzerajúce.
1×200 ml
Pantene Pro-V balzam 3 Minute Miracle Hair Superfood je zlatý štandard každodennej starostlivosti o vlasy. Zloženie obsahuje antioxidanty a lipidy. Prípravok sa do vlasov okamžite vstrebáva a posilňuje ich od končekov.
1×32 ks
Hygienické vložky Always Ultra Super Plus s krídelkami ponúkajú overenú kvalitu od Always a až 100% ochranu pred pretečením.
1×300 ml
Zázrak pre slabé a vypadávajúce vlasy. Pantene PRO-V predstavuje novinku v podobe línie Miracles. Šampón na vlasy Pantene PRO-V Miracles Grow Strong Biotin + Bamboo je určený na vypadávajúce vlasy spôsobené lámaním.
1×400 ml
Šampón na farbené vlasy; Šampón, ktorý vďaka aktívnym výživným látkam Pro-V posilňuje vlasy; Pomáha chrániť sviežosť farbených vlasov, chráni žiarivú farbu; Dodáva ochrannú vrstvu, vďaka ktorej sa vlas uzavrie a získa zdravý lesk; 0 % minerálnych olejov, 0 % farbív; Testované inštitútom Swiss Vitamin Institute; 100 % recyklovateľná nádoba, vyrobená s 25 % prímesou recyklovaného plastu (okrem uzáveru); Pomáha chrániť farbené vlasy pred poškodením spôsobeným úpravou účesu. Vyživuje vlasy a zanecháva ich jemné na dotyk
1×400 ml
Pantene Pro-V šampón na poškodené vlasy Intensive Repair s ošetrujúcim zložením dodáva vlasom zdravie a lesk, a pomáha tak predchádzať príznakom poškodených a suchých vlasov.
1×12 ks
Vieme, že vediete aktívny život a potrebujete vložku, ktorá sa tomu prispôsobí. Preto sa môžete spoľahnúť na úžasnú ochranu vložiek Always Ultra Standard. Ich vysoko absorpčné modré jadro pomáha zadržiavať tekutinu i intímny zápach. Variant Standard je určený ženám, ktoré dávajú prednosť vložkám bez krídeliek.
1×8 ks
Always hygienické potreby poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu v priebehu celého menštruačného cyklu. Tieto flexibilné krídelká pomáhajú chrániť postranné časti bielizne. Vďaka nim vložka tiež lepšie drží, aj keď je telo v pohybe.
1×400 ml
Pantene Pro-V šampón Aqua Light. Jeho ľahké vyživujúce zloženie so spevňujúcimi mikročasticami vyhľadáva slabé vlasy, pomáha ich posilniť a zanecháva ich takmer s nulovým pocitom zaťaženia.
1×200 ml
Balzam na poškodené vlasy.
1×250 ml
Pantene Pro-V Perfect Volume lak na vlasy s ľahkou textúrou intenzívne fixuje váš účes a dodáva mu výrazne väčší objem.
1×400 ml
Pantene Pro-V šampón na jemné vlasy Extra Volume s ošetrujúcim zložením odstraňuje z vlasov a pokožky hlavy nečistoty, uľahčuje rozčesávanie vlasov a dodáva im vyživujúce látky Pro-V, ktoré im už po prvom umytí prepožičiavajú objem bez zaťaženia.
1×8 ks
1×7 ks
Hygiena

Hygiena