Salutem -25 % (28)

Zľavy Black Friday platia od 25.11. do 30.11.2022 alebo do vypredania zásob iba v online lekárni Dr.Max. Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami.

Zoradiť podľa
1×60 cps, tráviaci trakt bez parazitov
Výživový doplnok s extraktom z vrcholáku a papáje pre správne fungovanie tráviaceho traktu bez parazitov.
1×60 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok na obnovu buniek s obsahom bioaktívneho peptidu L-Karnozín (v dennej dávke 500 mg) a ďalšími 6 aktívnymi látkami.
1×10 ks, výživový doplnok
Pre ľudský organizmus maximálne vstrebateľná forma horčíka s výbornou višňovou príchuťou. Horčík podporuje správnu činnosť svalov a spolu s vitamínom B6 prispieva k riadnemu fungovaniu nervového systému a znižuje únavu a vyčerpanie.
1×120 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok pre správnu funkciu kostí a chrupaviek a pre lepšiu pohyblivosť. V balení sa nachádzajú 2 balenia po 60 kusov.
1×30 ks, pomarančová príchuť
Ochutený rozpustný kolagén na udržanie mladistvého vzhľadu pleti.
1×10 tbl, výživový doplnok
Výhody Immuno Boosteru Akut: • Najsilnejšia kombinácia betaglukánu (300 mg) a vitamínu C (500 mg) na „nakopnutie“ (boostrovanie) imunity • Jedinečná forma produktu na ľahké užívanie • Navyše s Guaranou na dodanie potrebnej energie • Na akútne užívanie v období COVIDu či pri nástupe chrípky a nachladnutí
1×30 tbl, výživový doplnok
Pro rychlé usnutí a lepší spánek. Melatonín prispieva k skráteniu doby nutnej na zaspanie.
1×14 ks, vo vrecúškuach, prášok s čokoládovou príchuťou
MamaHelp vďaka unikátnej kombinácii prírodných extraktov zo senovky gréckej, feniklu a anízu podporuje produkciu materského mlieka u dojčiacich žien.
1×30 cps, výživový doplnok
Obsahuje 18.000 FCC laktázových jednotiek, dokáže pomocou 1 kapsule rozštiepiť obsah laktózy odpovedajúci až 0,5 litra mlieka a je obohatený o unikátne črevné baktérie, ktoré podporujú naše trávenie.
1×150 ml, sirup proti črevným parazitom
Prípravok ParazitEx Junior Sirup je špeciálne určený pre tráviaci trakt detí bez parazitov.Prípravok ParazitEx Junior obsahuje špeciálnu kombináciu overených bylinných extraktov na správne fungovanie zažívacieho systému so zameraním proti črevným parazitom.
1×60 tbl, cmúľacie tablety
S kurkumou a zázvorom s pomarančovou príchuťou.
1×180 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok je kombináciou 3 rôznych typov kolagénov, 3-Collagen je tvorený extra čistými kolagénmi typu I, II a IX s garanciou najvyššej kvality H-Pure.
2×60 ks, výživový doplnok
Využite ponuku obmedzenej akcie CEM-M Gummies pre dospelých Imunita 120 tbl.
10×25 ml, liečivo
Prípravok je výnimočný vysokým obsahom brusníc a D-Manózy spolu s vitamínom D3 a extraktom zo Zlatobyle, ktorá podporuje zdravie močových ciest. Silné zloženie v tekutej forme na akútnu potrebu.
1×90 tbl, multivitamín s minerálmi
Multivitamín s minerálmi obsahuje všetky hlavné vitamíny a minerály, ktoré prispievajú k správnej funkcii ľudského organizmu.
1×30 tbl
Pomáha tráveniu a cielenému rozkladu lepku v tenkom čreve. Prispieva k odstráneniu príznakov spojených s intoleranciou na lepok.
1×60 cps, výživový doplnok
Základom prípravku je redukovaný L-Glutathion, a to v extra vysokej dennej dávke 1000 mg. Glutathion je najdôležitejší antioxidant v ľudskom organizme a býva preto označovaný ako "master" alebo tiež "zlatý" antioxidant.
1×60 ks, multivitamín
Výživový doplnok s obsahom všetkých hlavných vitamínov a minerálov, ktoré prispievajú k správnej funkcii ľudského organizmu, navyše obohatené o Echinaceu.
1×120 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok na obnovu buniek s obsahom bioaktívneho peptidu L-Karnozín (v dennej dávke 500 mg) a ďalšími 6 aktívnymi látkami.
1×180 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok postupne uvoľňuje glukozamín s aktívnymi enzýmami.
1×30 ks, malinová príchuť
Prípravok DermoCollagen Marine je unikátnym produktom, ktorý cielene pôsobí priamo v hlbokej dermálnej vrstve pokožky.
1×10 ks, výživový doplnok
Magnesium chelate 375 mg + B6 orange Novinka – nová pomarančová príchuť!
1×60 cps, veterinárny prípravok
Veterinárny prípravok určený pre obrie plemená psov a pre kone.
1×100 tbl
Melatonín prispieva k skráteniu doby nutnej na zaspávanie.
Salutem -25 %

Salutem -25 %