Braun -40 % (55)

Zľavy Black Friday platia od 25.11. do 30.11.2022 alebo do vypredania zásob iba v online lekárni Dr.Max. Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami.

Zoradiť podľa
1×1 ks, strihač vlasov
Strojček na vlasy. Doživotne ostré britvy pre dokonalý zostrih.
1×1 ks, fén na vlasy
Sušič vlasov Braun Satin-Hair PowerPerfection.
1×1 ks, zastrihávač brady a fúzov
Vďaka technológii AutoSensing sa prispôsobí každej brade.
1×1 kus
Elegantný nabíjací stojan BRAUN EasyClick Charge zaberá v kúpeľni minimálny priestor a zaručuje, že váš holiaci strojček bude vždy plne nabitý.
1×1 kus
Čistiaca a nabíjacia stanica (hygienické vyčistenie, automatické nabitie, premazanie, chytré programy)
1×1 kus
Nástavec s čistiacim kefkou + 3 náhradné kefky
1×1 kus
Balenie pozostáva z hlavy na zastrihávanie ochlpenia a dvoch hrebeňov v striebornej farbe.
1×1 kus
Balenie pozostáva zo zastrihovacej hlavy a štyroch zastrihovacích hrebeňov v čiernej farbe. Vďaka náhradným nástavcom budete mať s absolútnou precíznosťou svoj štýl 100 % pod kontrolou. Sada BRAUN EasyClick beard taktiež zaručuje precíznosť počas celého obdobia životnosti, rovnomerné zastrihávanie pre každý štýl a oveľa menší neporiadok. Pre rôzne upravovacie a zastrihávacie funkcie je k dispozícii široká škála nástavcov so systémom EasyClick. Hlava a hrebene sa dajú ľahko umyť pod tečúcou vodou. 5 rôznych dĺžok pre dokonalý styling fúzov (1, 2, 3, 5 a 7 mm).
1×1 kus
Technológia Micro-Grip poskytuje efektívne odstraňovanie chĺpkov s dlhodobejšími výsledkami tým, že zachytáva viac chĺpkov pri každom ťahu. Epilátor má 2 nastavenia rýchlosti - nižšiu a vyššiu. Nástavec holiacej hlavy premení epilátor v plne funkčný holiaci strojček. Masážny kryt umožňuje mäkšiu a jemnejšiu epiláciu.
1×1 kus
Technológia Micro-Grip zachytáva aj chĺpky, ktoré vosk nezachytí. Pomocou nástavca holiacej hlavice strojčeka sa dokáže epilátor zmeniť na plne funkčný holiaci strojček, zatiaľ čo zastrihávací nástavec umožňuje chĺpky skrátiť podľa vášho želania. Pre pohodlnú a dôkladnú epiláciu všetkých oblastí disponuje epilátor vstavaným osvetlením SmartLight. Rovnako efektívne odstráneni chĺpky pri použití nasucho aj namokro.
1×1 ks, epilátor
Epilátor so životnosťou 400 000 svetelných zábleskov a senzorom odtieňa pokožky s UV ochranou. Braun Silk-expert Pro 5 PL5117 IPL disponuje 10 stupňami intenzity zábleskov a tromi režimami, ktoré sa prispôsobia vášmu typu pokožky. Sieťová prevádzka zaisťuje maximálny výkon bez prerušenia.
1×1 ks, holiaci strojček
Pánsky holiaci strojček s výkonnou hlavou, ktorý poskytuje rýchly a perfektný výsledok.
1×1 ks, zastrihávač brady a fúzov
Zastrihávač brady s vylepšeným výkonom, ktorý má ostrejšie hrany a zväčšenie plochy medzi nožmi o 50 % pre lepšie zachytenie a zastrihávanie fúzov.
1×1 ks, zastrihávač brady a fúzov
Prístroj Braun Beard Trimmer BT5242 vám zaistí dokonalé zastrihnutie fúzov alebo vlasov. Vlastnosti: samoostriace čepele nastavenie dĺžky zastrihnutia odnímateľné nadstavce prístroj je vodeodolný.
1×1 ks, náhradné čepieľky
Náhradné čepieľky Braun Series 3 32B CombiPack Black a ich pravidelná výmena vám zaručí stále rovnako hladké oholenie tváre ako s novým holiacim strojčekom.
1×1 ks, náhradné čepieľky
Náhradné čepieľky Braun Series 3 32S CombiPack Silver a ich pravidelná výmena vám zaručí stále rovnako hladké oholenie tváre ako s novým holiacim strojčekom.
1×1 ks, epilátor
Epilátor na tvár Braun Face 830 zaisťuje precíznu epiláciu a hĺbkové čistenie tváre a pórov jedným jediným prístrojom. Vďaka dvom nástavcom môže prístroj buď odstraňovať chĺpky alebo čistiť vašu pleť.
1×1 ks, epilátor
Systém 3v1 pre epiláciu tváre, revitalizáciu a tonizáciu pleti.
1×1 ks, strihač vlasov
Strihač vlasov HC 5010 je efektívny nástroj pre vytvorenie mnohých rôznych účesov.. Jeho veľmi ostrá zabezpečená čepeľ dodáva vysoký výkon a zároveň bezpečie pri užívaní.
1×1 ks, holiaci strojček
Elektrický holiaci strojček so stanicou SmartCare.
1×1 ks, epilátor
Epilátor Braun Silk-épil 3 jemne odstraňuje chĺpky aj s korienkami pre dlhotrvajúce výsledky.
1×1 ks, epilátor
Epilátor s inteligentným senzorom tlaku SensoSmart Technológia pinziet Micro-Grip odstráni chĺpky kratšie ako vosk.
1×1 ks, epilátor
Epilátor Braun Silk-épil 5-620 je ideálny pre začiatočníčky, pretože je nastavený na šetrné odstránenie chĺpkov.
1×1 ks, epilátor
Epilátor Braun Silk-épil 9-710 SensoSmart so širokou hlavou pre extra rýchlu epiláciu.
Braun -40 %

Braun -40 %