Vet Days (127)

Zoradiť podľa
1×90 tbl, vererinárny prípravok
5.0
(1)
Kĺbový veterinárny prípravok pre psy a mačky. Vyživuje kĺbové chrupavky, podporuje viskoelastické vlastnosti kĺbovej tekutiny, napomáha pri pohybových problémoch u psov a mačiek. Prípravok obsahuje kombináciu látky MSM a chondroprotektívnych látok - glukózamín sulfátu, chondroitín sulfátu, kyseliny hyalurónovej a kolagénu.
1×1 ks, obojok proti parazitom 48 cm
5.0
(2)
Cieľový druh: Psy. Medikovaný obojok s dĺžkou 48 cm (19 g), určený pre malé a stredne veľké psy, obsahuje účinnú látku Deltamethrinum (0,760 g).
1×1 ks, obojok proti parazitom 65 cm
5.0
(6)
Medikovaný obojok s dĺžkou 65 cm určený pre veľké psy. Ochrana pred napadnutím kliešťami, dospelými komármi druhu a pred cicaním krvi kútovkami/flebotómami po dobu až 6 mesiacov. Je vodeodolný a úplne bez zápachu.
1×2 tbl, veterinárny prípravok
4.3
(3)
Odčervovacie tablety určené pre psy, v tvare kosti a viac ochutené. Liečba zmiešaných infekcií spôsobených hlístovcami a pásomnicami.
1×90 tbl, vererinárny prípravok
5.0
(1)
Kĺbová výživa pre psy s obsahom glukozamín sulfátu a chondroitín sulfátu, ktoré sú prirodzenou súčasťou kĺbovej chrupavky a synoviálnej tekutiny. Ich dostatočný prísun zabezpečuje správnu funkciu chrupavky, jej pevnosť, pružnosť a odolnosť. Mechanizmus účinku spočíva v chondroprotektívnom pôsobení.
1×60 cps, vererinárny prípravok
Prípravok obsahuje patentovanú zmes Inozitolu, IP6 (inozitolhexafosfátu) a minerálnych látok vápnika a horčíka obohatená o vitamín C a selén. Hlavný význam týchto látok spočíva v posilnení imunity organizmu, zvýšenia ochrany pred nádorovými chorobami a vo významnom antioxidačnom pôsobení.
1×2 tbl, liečivo pre psov
Liečba zmiešaných infekcií zapríčinených škrkavkami a pásomnicami u dospelých psov a šteniat.
1×60 tbl, vererinárny prípravok
5.0
(1)
Prípravok obsahuje chondroprotektívnu látku glukózamín sulfát na podporu vývoja a regeneráciu kĺbových chrupaviek, ďalej obsahuje látku MSM, ktorá pôsobí proti bolesti a zápalom, pôsobí na relaxáciu a regeneráciu svalov. Obsahuje aj hydrolyzovaný kolagén, vitamín C a rastlinné extrakty z ďumbiera lekárskeho (zázvor), kurkumy dlhej a boswelie. Obsahuje aj olej z boráka lekárskeho s protizápalovým a analgetickým účinkom.
1×60 cps, vererinárny prípravok
Veterinárny prípravok pre psy a mačky pomáha tlmiť bolestivosť kĺbov a zaisťuje priebežné zvlhčovanie kĺbovej chrupavky.
1×2 tbl, liečivo pre mačky
Liečba zmiešaných infekcií zapríčinených škrkavkami a pásomnicami u mačiek.
1×2 tbl, veterinárny prípravok
Drontal tablety (pre mačky) je určený na odčervenie mačiek a mačiat po invázii škrkavkami a pásomnicami.
1×2 tbl, veterinárny prípravok
5.0
(2)
Ochutenie tablety na odčervenie. Pôsobí proti najčastejším vnútorným parazitom psov: oblým a plochým červom, (škrkavkám, tenkohlavcom, machovcom a pásomnicu). Pomáha pri potlačení infekcií vyvolaných prvokmi Giardia.
2×0,7 ml, odčervenie stredne veľkých mačiek
Ideálne pre mačky, ktoré nie sú schopné prehltnúť vnútorne podávané prípravky, či pre majiteľov, ktorí preferujú pohodlie pri odčervenie. Prípravok pôsobí proti najčastejším vnútorným parazitom u mačiek vrátane ich vývojových štádií v krvi a vnútorných orgánoch.
Starostlivosť o kĺby pre psa. Priaznivý vplyv na stavbu a výživu kĺbovej chrupavky.
1×50 mg, liečivo pre mačky
5.0
(1)
Prípravok pre mačky na prevenciu a liečbu napadnutia blchami, kliešťami a švolami.
1×402 mg, liečivo pre psy
Prípravok pre psov na prevenciu a liečbu napadnutia blchami, kliešťami a švolami.
1×100 ml, roztok pre psov a mačky
Odstraňuje hlieny z okolia očí mačiek a psov. Je šetrný.
1×100 ml, sprej proti blchám
Liečba a prevencia infestácií bĺch a kliešťov u mačiek a psov, kontrola alergickej reakcie po uhryznutí blchami u mačiek a psov.
1×0,67 ml, prípravok proti blchám
Prípravok proti blchám, kliešťom, švolám a ich vývojovým fázam (vajíčka, larvy).
1×200 ml, antiparazitárny šampón
Šampón pre mačky, mačiatka, šteňatá a psy pôsobí proti parazitom.
1×100 ml, roztok pre psov a mačky
5.0
(1)
Šetrná staroslivosť pre psy a mačky. Odstraňuje nečistoty a nadmerný maz.
1×100 ml, roztok pre psov a mačky
Prípravok čistí zuby a ďasná psov. Zmierňuje vznik bakteriálneho povlaku z ústnej dutiny.
1×600 g, vererinárny prípravok
Veterinárny prípravok pre kone proti zápalu a bolesti a na spevnenie väzov a šliach. Látka MSM v koncentrovanej podobe 99,97 %. Vhodné po úrazoch a operáciách.
1×90 tbl, vererinárny prípravok
Vhodný pre preventívne podávanie i psom a mačkám s kĺbovými ťažkosťami. Obsahuje všetky dôležité látky, ktoré sa bežne vyskytujú v kĺboch, spojivových tkanivách a chrupke a umožňuje tak komplexnú starostlivosť o pohybový aparát.
1×2,68 ml, prípravok proti blchám
Prípravok proti blchám, kliešťom, švolám a ich vývojovým fázam (vajíčka, larvy).
1×100 g, vererinárny prípravok
ALAVIS™ TRAUMAGEL je veterinárny prípravok určený pre kone, pony a psov, ktorý obsahuje patentovanú zmes Celadrin® a mentol.
1×268 mg, liečivo pre psy
Prípravok pre psov na prevenciu a liečbu napadnutia blchami, kliešťami a švolami.
Vet Days

Vet Days