Medela mix zliav (11)

Zľavy sa vzťahujú na produkty v tejto kategórii.

Zoradiť podľa
Medela klobúčiky na bradavky Vám pomôžu dojčiť, ak máte ploché, vpadnuté alebo boľavé bradavky.
Medela klobúčiky na bradavky Vám pomôžu dojčiť, ak máte ploché, vpadnuté alebo boľavé bradavky.
Inovatívne jedinečné riešenie kŕmenia dojčených detí. Dieťa používa naučený spôsob satia ako pri dojčení. Udržuje teda prirodzený rytmus satia, prehĺtania, dýchania a odpočinku. Je navrhnutý tak, aby neovplyvňoval dojčenie, aby sa vaše dieťa kŕmilo tak, ako sa naučilo pri prsníku. Umožňuje jednoduchý prechod z prsníka na Calmu a späť (Prof. Karen Simmer).
Bezpečné, rýchle a praktické: so sterilizačnými vreckami na čistenie parou v mikrovlnnej rúre môžete dezinfikovať pomôcky na dojčenie už za 3 minúty, čo je rýchlejšie a jednoduchšie než vyváranie. Zlikviduje sa 99,9 % najnebezpečnejších baktérií.
manuálna odsávačka + cumlík 1ks, vrecko na mlieko 4ks, vložky do podprsenky 4ks, 1x1 set
Odsávačka Swing Flex™ sa znovu narodila ako Solo™. Solo™ je kompaktná, efektívna a ľahko použiteľná elektrická odsávačka mlieka pre odsávanie z jedného prsníka s integrovanou batériou, technológiou 2-Phase Expression® a prsným nadstavcom PersonalFit Flex™.
Medela ponúka obľúbenému Swing Maxi Flex™ moderného nástupcu so štýlovým dizajnom. Nová odsávačka Swing Maxi™ je kompaktná a ľahko použiteľná elektrická odsávačka na dva prsníky, ktorá rýchlo zapadne do vášho života a jej použitie je ešte flexibilnejšie.
Medela klobúčiky na bradavky Vám pomôžu dojčiť, ak máte ploché, vpadnuté alebo boľavé bradavky.
Vysoká savosť Medela vložiek udrží Vaše prsia bezpečne v suchu počas dňa i noci.
Navrhnuté pre obdobie, kedy dochádza k úniku malého až stredného množstva mlieka. Medela ultratenká jednorazová prsná vložka predstavuje diskrétny spôsob, ako zostať chránená a sebaistá. Vložky sú k dispozícii v balení po 30 ks jednotlivo hygienicky zabalené.
Pre rýchle a efektívne odsávanie, kedykoľvek potrebujete. Ideálna pre dojčiace mamičky, ktoré sa chcú podeliť o kŕmenie s partnerom, odísť na schôdzku alebo si jednoducho chcú odpočinúť.
Medela mix zliav

Medela mix zliav