Revolution - 30 % (10)

Zľava sa vzťahuje na produkty v tejto kategórii.

Zoradiť podľa
Sérum Rehab Lash Nourishing je plné zložiek, ktoré sa o riasy jemne starajú.
Rehab Overnight Lip je ošetrujúce nočné sérum na pery s vysoko hydratačným účinkom.
Rehab Soap & Care Styler je stylingové mydlo na obočie, vďaka ktorému docieliš načuchraný vzhľad obočia s efektom ako po laminácii. Jeho ošetrujúce zloženie je navyše obohatené o jojobový a ricínový olej, ktorý obočie vyživuje a chráni pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.
Fixačný sprej Revolution Rehab Coconut Restore s kokosovým extraktom a ceramidom, ktorý vyživuje pleť a zároveň udržiava make-up na svojom mieste po dlhú dobu. Rozlúčte sa so suchou, šupinatou pokožkou.
Predstavujeme vám dokonalú kolekciu na oživenie jemnej pokožky okolo očí, vďaka ktorej sa budete cítiť skvele.
Oživte svoje pery pomocou Revolution Rehab Plump Me Up Lip Serum Orange Glaze. Toto vyživujúce sérum na pery s obsahom vitamínu E vyživuje pery a zároveň im dodáva plnší vzhľad.
Oživte svoje pery s Revolution Rehab Plump Me Up Lip Serum Pink Glaze. Toto vyživujúce sérum na pery s obsahom vitamínu E vyživuje pery a zároveň im dodáva plnší vzhľad.
Tento bezfarebný podkladový krém Revolution Rehab Retinol Rescue Primer obsahuje retinol a ceramid, ktoré sú ideálne na vyhladenie pleti pred nanesením make-upu.
Podkladový krém pod oči Revolution Rehab Line Fix je ideálny na unavené oči!
Doprajte svojim perám špeciálnu starostlivosť s kondicionérom Revolution Rehab Lip Plump Maximiser Lip Conditioner. Obohatený o vitamín E, vitamín C, ricínový olej a bambucké maslo vyživuje a zjemňuje pery a dodáva im plnší vzhľad.
Revolution - 30 %

Revolution - 30 %