Aphrodisia mix akcií (6)

Výhodné ceny a darčeky k nákupu platia na vybrané produkty tejto kategórie. Akcia platí od 1. 5. 2023 do 31. 5. 2023  alebo do vypredania zásob v online lekárni Dr.Max. Akciu nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami.

Zoradiť podľa
 • 1×60 cps, výživový doplnok
  3.0
  (4)
  Aphrodisia „V“ pre mužov - výživový doplnok obsahuje špeciálnu formulu, ktorá pomáha mužom dlhodobo skvalitniť erekciu¹²³⁵ a tiež zvýšiť sexuálnu túžbu a výkon¹²³⁴⁵. Aphrodisia „V“ pre mužov je produkt zložený z unikátnej kombinácie piatich rastlín z rôznych kútov sveta a L-arginínu.
 • 1.0
  (1)
  Aphrodisia „XL“ krém pre mužov Vám pomôže skvalitniť a predĺžiť Vašu erekciu.
 • 1×10 cps, výživový doplnok
  Aphrodisia „V“ ultra rapid pre mužov - výživový doplnok obsahuje špeciálnu formulu s urýchleným nástupom účinku, ktorá pomáha mužom skvalitniť erekciu¹²³⁵ a tiež zvýšiť sexuálnu túžbu a výkon¹²³⁴⁵. Aphrodisia „V“ pre mužov je produkt zložený z unikátnej kombinácie piatich rastlín z rôznych kútov sveta a L-arginínu.
 • 1×60 cps, výživový doplnok
  5.0
  (1)
  Aphrodisia „V“ pre ženy - výživový doplnok, obsahuje špeciálnu formulu, ktorá vyvážene kombinuje bylinné výťažky a aktívne látky. Aphrodisia „V“ pre ženy napomáha ku zvýšeniu sexuálnej túžby¹²³ a ku udržaniu zdravého sexuálneho apetítu u žien¹²³.
 • Aphrodisia „G“ krém pre ženy je určený pre moderné a sebavedomé ženy, ktoré sa nehanbia za svoju sexualitu.
 • 1×10 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok na podporu libida a sexuálneho pôžitku žien.
  Aphrodisia mix akcií

  Aphrodisia mix akcií