Erborian + darček (3)

Pri kúpe vybraných produktov značky Erborian nad 35 € získate, Erborian BB Creme Clair, 5 ml, ako darček. Akcia platí od 1. 5. 2023 do 31. 5. 2023 alebo do vypredania zásob v online lekárni Dr.Max. Akciu nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami.

Zoradiť podľa
  • Tento BB krém je vytvorený originálnou kórejskou receptúrou pre perfektnú pleť.
  • Tento BB krém je vytvorený originálnou kórejskou receptúrou pre perfektnú pleť. Tento viacúčelový ošetrujúci prípravok čerpá z odborných znalostí kórejských technológií. Obohatený ženšenom a bylinami, dodáva pleti rad benefitov, prispôsobí sa prirodzenému tónu pleti.
  • Tento BB krém je vytvorený originálnou kórejskou receptúrou pre perfektnú pleť. Tento viacúčelový ošetrujúci prípravok čerpá z odborných znalostí kórejských technológií. Obohatený ženšenom a bylinami, dodáva pleti rad benefitov, prispôsobí sa prirodzenému tónu pleti a pomáha:1. zjednotiť a zmatniť 2. redukovať nedokonalosti 3. skvalitniť textúru pleti 4. hydratovať a vypĺňať 5. dodať nemastný a zamatový efekt Výsledok: Pleť je viditeľne jemnejšia, hladšia a krajšia s hodvábnym pocitom „detskej pleti“.
      Erborian + darček

      Erborian + darček