Test na okultné (skryté) krvácanie (prítomnosť krvi v stolici) by sa mal vykonávať aspoň raz ročne od dosiahnutého 45 roku života.
Test je samodiagnostický rýchlotest pre jednoduchú detekciu zvýšenej hladiny tyreostimulújúceho hormónu (TSH), a tým vlastne aj pre skríning hypotyreózy zo vzorky krvi z prsta.
Špecifický imunologický rýchlotest na detekciu protilátok IgA proti tTg, pre jeho použitie postačuje kvapka krvi z bruška prsta.
Test Helicobacter Pylori je vysoko špecifický samodiagnostický rýchlotest pre jednoduchú detekciu anti-HP protilátok zo vzorky plnej krvi pichnutím prsta.
Test Železo je samodiagnostický rýchlotest pre stanovenie hladiny feritínu (proteín umožňujúci skladovanie železa v bunkách) zo vzorky plnej krvi pichnutím prsta.
Test slúži na stanovenie vysokej hladiny PSA v krvi (nad 4 ng/ml), ktorá je dôkazom nezhubného alebo zhubného zväčšovania prostaty.
Samodiagnostický test na detekciu C-reaktívneho proteínu zo vzorky plnej krvi.
Test Streptococcus A je špecifický imunologický test na detekciu infekcie, spôsobenej streptokokovými baktériami skupiny A v hrdle.
Kvalitatívny samodiagnostický tehotenský rýchlotest pre detekovanie hCG (ľudský choriový gonadotropín) z plnej krvi.
Test na zistenie stavu pečene je rýchlotest, ktorý slúži na meranie zvýšenej hladiny ALT a AST, pre úspešné použitie ktorého stačí jedna kvapka krvi odobratá z bruška prsta.
S Alergia-totálne IgE testom môžete posúdiť hladinu IgE v krvi a detekovať akúkoľvek alergickú precitlivenosť.
SYPH-CHECK-1 je veľmi špecifický imunologický rýchlotest na detekciu protilátok proti TP z plnej vzorky krvi.
Test Obličky je samodiagnostický test na rýchle stanovenie prítomnosti albumínu v moči.
Rýchly imunodiagnostický test na imunologickú detekciu rotavírusov a/alebo adenovírusov vo vzorke stolice.
Rýchly imunodiagnostický test, ktorý sa používa na detekciu nukleokapsidového proteínu vírusu SARS-CoV-2 vo vzorke získanej sterom z nosnej sliznice.
Použitím rýchlotestu Lymská choroba (borelióza) je možné zistiť prítomnosť špecifickej kategórie protilátok (IgM: imunoglobulíny M) a tak aj prebiehajúcu infekciu baktériou borélie, od 2 - 4 týždňov po odhadovanom uštipnutí.