Mixit + darček (30)

Pri nákupe vybraných produktov značky Mixit, získate Mixit Mixitka Kokos+Kakao, ako darček.

Zoradiť podľa
Hľadali sa, až sa našli..v tubuse!
Mrazom sušené ovocie ako vždy zostáva krásne farebné, plné chuti a vitamínov s efektom ohlušujúceho chrupnutia.
Prvá originálna pečená granola od Mixit!
Vylepšená receptúra obľúbeného bestselleru so sušenými jabĺčkami! Dostať Vás späť do minuloročných plaviek podľa glykemického indexu potravín je jednoduché, zvlášť so zmesou zostavenou našou výživovou poradkyňou Janou Vašákovou.
Pečená novinka. Už ste to počuli? Čierny a biely sezam to spolu pečú v Mixit! A rozhodne to nie je neslané.
Tak dlho sa chodí s orieškami okolo pece, až sa niečo upečie!
Kto miluje vypečené mixy a slaný karamel rovnako ako my, práve našiel dokonalú dobrotu! :-)
Ahojte Chrobáčikovia! Čmelko Smejko a lienka Tanculienka nám pomohli vybrať to najlepšie do mixu, z ktorého Vám bude hneď do tanca.
Müsli so zmesou sušeného ovocia.
Hľadali ste mix müsli s minimom sacharidov a cukrov a zároveň s výdatnou porciou bielkovín? Je tu prvé "low carb" müsli, ktoré ponúkne chuťový koncert mrazom sušeného ovocia s chrumkami bohatými na proteíny, pekanovými orieškami a 3 druhmi semienok.
Orechový mix.
Čokoládové müsli.
Na začiatku bol praclík. Praclík pekne vypečený, jemne solený a chrumkavý. A potom prišli na rad čokoládové kúzla. Čarovali sme s lahodnou mliečnou čokoládou.
Mrazom sušené ovocie.
Mrazom sušené ovocie.
Nové výhodné balenie lyofilizovaných jahôd - 2 x väčšia porcia než v malom tubuse.
Mrazom sušené ovocie.
Sušené ovocie.
Konečne! Písali ste nám, že bez tejto dobroty nie je ponuka na Mixit úplná. A my súhlasíme. Privítajte prvú čokoládovú granolu od Mixit!
Radu slaného karamelu rozširuje čerstvá novinka z pece! :-)
Povedzte syyyr a ochutnajte našu gurmánsku novinku. Teplom sušené anglické syry sú delikatesa určená pre labužníkov akéhokoľvek veku.
Mrazom sušené ovocie.
Objavujte svetové chute s Mixit! Tentokrát sme sa inšpirovali chuťou a vôňou jahodového koláče a spojili osviežujúce a chrumkavé jahody s krehkými maslovými sušienkami a cornflakmi v bielej čokoláde.
Zamilujte sa hneď dvakrát - na prvý pohľad a na prvé ochutnanie - najprv sa vám na jazyku rozpustí osviežujúci ovocný prach z mrazom sušených jahôd, ktorý zjemní biela čokoláda a prestupujúce jogurtové tóny.
Mixit + darček

Mixit + darček