Puressentiel výhodná ponuka (26)

Zoradiť podľa
1×100 ml, roztok proti všiam
Roztok proti všiam. Komplexná starostlivosť, naviac hrebeň. 100% prírodný. Likviduje vši, larvy aj hnidy. Preukázaná účinnosť už za 10 minút od prvej aplikácie. Šetrný k vlasom aj prostrediu. Oceľový hrebeň.
Roll-on na bolesť hlavy - obsahuje 9 esenciálnych olejov. 100% čisté a prírodné zloženie. Zmierňuje tenziu v oblasti hlavy, krku a ramien. Znižuje stres a nervozitu.
1×75 ml, sprej proti bodavému hmyzu
Sprej proti bodavému hmyzu. Účinné látky - 100% prírodný pôvod. Účinnosť 7 hodín. Odpudzuje hmyz a tíši bodnutie. Vhodný do oblastí s vysokým výskytom bodavého hmyzu a do oblastí mierneho a tropického pásma. Dospelí + deti od 30 mesiacov.
1×5 ml, na bodnutie hmyzom
Roll-on na bodnutie hmyzom. S tíšiacim efektom. 100% prírodné aktívne prísady. 11 esenciálnych olejov. 100% čistý a prírodný. Pomáha ukľudňovať a hojiť pokožku podráždenú od bodnutia alebo pokúsania hmyzom. Bez konzervantov.
1×75 ml, repelent proti všiam
Repelent proti všiam, v spreji. Účinné látky majú 100% prírodný pôvod. Účinnosť 24 h. Odstraňuje vši. Chráni vlasovú pokožku pred napadnutím.
1×200 ml, šampón proti všiam
Šampón proti všiam Pouxdoux® na každodenné používanie. S certifikátom BIO. 100% prírodné zloženie. Doplnok odvšivovacej starostlivosti. s BIO esenciálnymi olejmi.
1x250 ml, antibakteriálny gél
PURESSENTIEL Antibakteriálny gél na ruky Dezinfekcia Čistenie 3 esenciálne oleje
1×200 ml, čistiaci sprej
Aromaesenciálny čistiaci sprej. Čistí vzduch, redukuje zdroje kontaminácie v domácnosti, znečistený alebo zafajčený vzduch, zápachy zo zvierat, v kanceláriách, dielňach, na verejných miestach, v autách apod.
1×80 ml, antibakteriálny roztok
Čistiaci gél na ruky . Umožňuje čistenie rúk bez vody, mydla a oplachovania. 71,9 % alkoholu rastlinného pôvodu - tri esenciálne oleje (citrón, levanduľa, tea tree) a Aloe Vera zabraňujúce vysychaniu. Likviduje baktérie, ničí vírusy, zjemňuje pleť.
Čistiaci roztok naruky a povrchy . Umožňuje čistenie rúk a povrchov - kľučky, volant, telefón, klávesnice, toaleta ... 71,9 % alkoholu rastlinného pôvodu - tri esenciálne oleje (citrón, levanduľa, tea tree) a Aloe Vera. Likviduje baktérie, ničí vírusy.
1×20 ml, sprej na lepšie dýchanie
Aromaterapeutický sprej proti ťažkostiam s dýchaním
1×15 ml, nosný sprej
PURESSENTIEL Nosný sprej proti nádche pri alergii a prechladnutiu 15 ml
Sprej do hrdla s aktívnymi prísadami 100% prírodného pôvodu. Propolis, echinacea, med, esenciálny olej. Prináša: ukľudnenie hrdla, lokálnu a rýchlu úľavu, pomoc pri únave hlasiviek.
1×50 ml, balzam na dýchanie
Balzam na lepšie dýchanie pri prechladnutí. Aktívne prísady 100% prírodného zloženia. 19 esenciálnych olejov. Ukľudňuje dýchacie cesty.
Inhalačná tyčinka na uvoľnenie dýchacích ciest. Obsahuje 19 aromaesenciálnych olejov. 100% prírodný produkt bez konzervantov a syntetickej parfumácie
PURESSENTIEL RESP OK Masážny Balzám pre deti 30 ml
PURESSENTIEL Detský balzam na uvoľnenie a spánok. 100% prírodné a čisté aktívne prísady. Prináša oddych a uvoľnenie. Znižuje stres. Uspáva.
Roll-on na unavené svaly a kĺby. Masážny guľôčkový aplikátor. 14 esenciálnych olejov. 100% čisté a prírodné zloženie. Pre osoby od 7 rokov.
1×60 ml, gél na boľavé svaly a kĺby
Gél na unavené svaly a kĺby. 14 esenciálnych olejov. 100% čisté a prírodné zloženie. Uvoľňuje a ukľudňuje citlivé oblasti. Vhodný pre osoby od 7 rokov.
1×250 ml, gél na intímnu hygiénu
PURESSENTIEL ORGANIC Gél na intímnu hygienu 250ml
PURESSENTIEL ORGANIC Intímna jemná umývacia pena 150ml
1×80 ml, gél na boľavé svaly a kĺby
PURESSENTIEL Chladivý Cryo Gél na boľavé svaly a kĺby -14 ESENCIÁLNYCH OLEJOV + PRÍRODNÝ MENTOL - INTENZÍVNE OCHLADENIE. Pomáha- Ukľudniť citlivé oblasti
PURESSENTIEL Chladivý Cryo sprej na boľavé svaly a kĺby - 150ml SK -14 ESENCIÁLNYCH OLEJOV - INTENZÍVNE OCHLADENIE. Pomáha- Ukľudniť citlivé
1×100 ml, sprej na unavené a opuchnuté nohy
Expresný sprej na prekrvenie nôh. 17 esenciálnych olejov. 100% čisté a prírodné zloženie. Znižuje pocit ťažkých nôh. Ihneď osviežuje a uvoľňuje. Povzbudzuje a stimuluje cirkuláciu.
Puressentiel výhodná ponuka

Puressentiel výhodná ponuka