La Roche-Posay -6 € (12)

Zľava -6 € platí na vybrané produkty značky La Roche-Posay pri nákupe nad 24 €. Akcia platí od 1. 1. 2023 do 31. 1. 2023 alebo do vypredania zásob v online lekárni Dr.Max. Akciu nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami. 

Zoradiť podľa
La Roche-Posay LIPIKAR Sprchovací gél obsahuje upokojujúci Niacínamid a relipidačné maslo z karité, ktoré pomáhajú pri obnove kožnej bariéry. La Roche-Posay LIPIKAR Sprchovací gél je vhodný aj pre pokožku hlavy
Jemný čistiaci prípravok bez mydla a bez parabénov pre suchú pokožku s pocitom diskomfortu.
La Roche-Posay Lipikar Olej AP+ náhradná náplň.
Už počas sprchovania pomáha zmierňovať prejavy pokožky so sklonom k atopickému ekzému.
5.0
(2)
Pokožka zbavená všetkých nečistôt je čistá, hebká a upokojená vďaka LIPIKAR GEL LAVANT.
Vhodné na oslabenú pokožku s pocitmi napínania a stratou vláčnosti. Vhodné pre všetky vekové kategórie. Relipidačné telové mlieko hydratuje pokožku a zároveň zabraňuje podráždeniu a svrbeniu pokožky, bez parabénov.
4.5
(2)
Výživný krém na veľmi suché ruky. Pokožku premasťuje bez zanechania mastného filmu. Obnovuje ochranný hydrolipidový film a zanecháva pokožku hebkú, vláčnu a nemastnú.
Tuhé čistiace mydlo určené na každodenné umývanie suchej a citlivej pokožky detí aj dospelých. Neagresívne čistí pokožku a rešpektuje jej prirodzený ochranný film.
Ľahký relipidačný balzam s trojitou účinnosťou. Vhodný aj pre pokožku so sklonom k atopickému ekzému.
Prvý prípravok v tyčinke od La Roche-Posay pre pokožku so sklonom k atopickému ekzému. Mechanické nanášanie pomáha uspokojiť nutkanie škrabať sa, zatiaľ čo upokojujúce zloženie pomáha okamžite uľaviť od pocitu svrbenia.
S Niacínamidom pre obnovu kožnej bariéry a zmiernenie pocitu napínania a s maslom z karité pre intenzívnu relipidáciu kože.
Zvláčňujúci relipidačný olej proti podráždeniu, určený na veľmi suchú a podráždenú kožu dojčiat, detí a dospelých so sklonom k svrbeniu.
La Roche-Posay -6 €

La Roche-Posay -6 €