Akcie a zľavy predprípravaVitajte na našej stránke plnej výhodných zliav. Pripravili sme pre vás špeciálne ponuky na produkty z kategórií kozmetika, matka a dieťa, vitamíny a minerály, šport, veterina, zdravie a domácnosť. Objavte naše akcie a novinky, aby ste nezmeškali žiadne skvelé príležitosti.


Akcie podľa typu

Prinášame vám široký výber akcií, ktoré vás nadchnú. Našu ponuku sme rozdelili na percentuálne zľavy, cenyv eurách, viac zadarmo a darčky k nákupu, pre lepšiu orientáciu. Veríme, že kvalita nemusí byť drahá, a preto sme sa zaviazali prinášať vám výhodné nákupy bez kompromisov.Ponuka len pre členov Dr. Max Club

Akcie podľa kategórií

V našej ponuke nájdete široký výber produktov, či už ide o detské potreby, kozmetiku, výživové doplnky alebo produkty pre domácnosť. Všetko je pre vás prehľadne rozdelené do rôznych kategórií, aby ste mohli ľahko nájsť to, čo potrebujete.


Výhodné ponuky

Pripravili sme pre vás kolekciu produktov za neodolateľnými cenami. Nepremeškajte príležitosť a preskúmajte túto úžasnú ponuku najzaujímavejších produktov. Stačí si vybrať. 
Top produkty 

Pripravili sme pre vás kolekciu produktov za neodolateľnými cenami. Nepremeškajte príležitosť a preskúmajte túto úžasnú ponuku najzaujímavejších produktov. Stačí si vybrať. Jarné počasie už klope na dvere, slnečných lúčov pribúda a my sme pre vás pripravili výhodnú ponuku opaľovacích prípravkov. Predzásobte sa opaľovacími produktami v skvelých zľavách, či už idete na dovolenku k moru, na hory, alebo len tak na prechádzku do prírody.

 


Vyberte si z našej ponuky kozmetických prípravkov a pomôcok. Doprajte svojej pleti a vlasom starostlivosť a vyberte si produkty, ktoré vám zabezpečia hydratáciu, čistenie, tónovanie či omladenie a liečbu pokožky. Pre zdravé, vyživené a krásne vlasy sme pre vás priravili široký výber produktov určených pre vlasovú kozmetiku.

 


Keď sa domácnosť rozrastie o ďalšieho člena, novorodenca, všetko sa začne točiť okolo neho. Na uľahčenie tohto obdobia existuje množstvo špeciálnych pomôcok - fľaše, hrnčeky, cumlíky, hryzátka, opatrovateľky, monitory dychu a mnoho ďalších detských potrieb. V tejto časti nájdete aj rôzne hračky, ktoré dieťa zabavia a prispejú k jeho správnemu psychomotorickému vývoju.


Vitamíny a minerály sú nevyhnutné pre správne fungovanie ľudského tela. Je dôležité mať vyváženú stravu, ktorá obsahuje dostatok týchto živín. Ak niektorý z vitamínov telu chýba, je potrebné ho dopĺňať vo forme výživových doplnkov.


Ponúkame vám rôzne čistiace, upratovacie alebo hygienické prostriedky a pomôcky, ktoré by u vás nemali chýbať! Dr. Max ponúka širokú škálu prostriedkov do umývačky riadu alebo na umývanie riadu, upratovacie prostriedky a pomôcky, pranie, osviežovače vzduchu, pohlcovače vlhkosti, papierové produkty, a mnoho ďalších.


V tejto kategórii nájdete voľnopredajné lieky, ktoré pomáhajú pri širokom spektre ochorení. Patria medzi ne lieky proti bolesti, proti prechladnutiu a kašľu, proti horúčke alebo proti chrípke. 

Veterina Zoradiť podľa

Pre hľadaný výraz '' sme nič nenašli

      Akcie a zľavy predpríprava

      Akcie a zľavy predpríprava