Acuvue Oasys with Transitions

1×6 ks, 8,4 mm / dvojtýždňové šošovky

Značka: ACUVUE
Spoločnosť Johnson & Johnson prišla ako prvá na trh so silikón-hydrogélovými dvojtýždňovými šošovkami ACUVUE Oasys with Transitions ™, ktoré plynulo reagujú na meniace sa svetlo.

Zvoľte parametre

Na objednávku do 21 dní Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
28,89
Doprava zadarmo
28 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X43537

Materiál a technológia

Acuvue Oasys with Transitions sú vyrobené z overeného materiálu senofilconu A z ktorého sú vyrobené aj Acuvue Oasys.

Transitions™ Light Intelligent Technology™ umožňuje prispôsobenie okolitým svetelným podmienkam. Automaticky sa sfarbí zo svetlej na tmavú. Intenzita stmavenia závisí od jasu okolitého svetla. Fotochromná technológia šošovky sa aktivuje veľmi rýchlo – stmaví sa za menej ako 60 sekúnd a zosvetlí sa za cca 90 sekúnd.

UV ochrana a ďalšie výhody

Šošovky blokujú škodlivé UV žiarenie. Plocha šošovky poskytuje 100% ochranu pred UVB žiarením. Veľkým benefitom šošoviek je, že filtrujú aj modré svetlo, ktoré vnímame z digitálnych zariadení či umelého osvetlenia. Veľkou výhodou je zníženie intenzity nepríjemného oslnenia, čím sa zlepší kontrastné videnie a to dokonca aj v noci.

Vhodné pre športovcov

Johnson & Johnson Vision spolupracovala s profesionálnym hráčom baseballu Bryce Harperem, ktorý zdieľal svoje skúsenosti so šošovkami prostredníctvom série videí. Ako profesionálny hráč musí mať veľmi pohotové reakcie pri všetkých typoch svetelných podmienok. Vďaka kontaktným šošovkám Acuvue Oasys with Transitions boli reakcie Bryce Harpera rýchlejšie a presnejšie.

Manipulácia

Pre ľahšiu manipuláciu majú šošovky ľahké sfarbenie a indikátor rub-líc. Kontaktné šošovky Acuvue Oasys with Transitions majú 14dennú periódu výmeny a výrobca ich neodporúča pre kontinuálny spôsob nosenia. Balenie obsahuje 6 ks šošoviek.