ACUVUE Oasys

1×6 ks, 8,8 mm / dvojtýždňové šošovky

Značka: ACUVUE
Dvojtýždňové kontaktné šošovky

Zvoľte parametre

Na objednávku do 21 dní Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
22,79
Doprava zadarmo
22 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X42467

Oči sa nosením kontaktných šošoviek namáhajú a pri práci s počítačom či v klimatizovanej miestnosti často dochádza k ich podráždeniu a únave. Tieto kontaktné šošovky vám však v tomto smere doprajú skutočnú úľavu a kvalitnú ochranu. Vďaka takmer 100-percentnej priepustnosti kyslíka, zvlhčujúcim látkam, tej najvyššej UV ochrane a jemnému pružnému materiálu sa vaše oči môžu spoľahnúť na komfort aj pri opakovanom nosení.

Mimoriadne hladký povrch

O týchto kontaktných šošovkách ani nebudete vedieť. Ich mimoriadne hladký povrch je totiž zárukou nižšieho trenia medzi povrchom šošovky a očným viečkom. Očné viečko tak plynulo kĺže po svojom povrchu a vy si môžete pri nosení šošoviek vychutnať skutočný komfort.

UV ochrana

Váš zrak nebude ohrozený škodlivým UV žiarením ani počas slnečných letných mesiacov. Acuvue Oasis v tomto smere disponujú ochranou 1. triedy - tým najvyšším stupňom ochrany medzi šošovkami určenými na dlhodobé používanie.

Takmer dokonalá priepustnosť

Vaše oči budú môcť voľne dýchať. Špeciálny materiál šošoviek totiž umožňuje až 100-percentnú priepustnosť kyslíka, v dôsledku čoho budú oči po celý deň pôsobiť sviežo a oddýchnuto. Takisto im nehrozí žiadne podráždenie.

Hydraclear Plus

Vďaka špeciálnej zvlhčujúcej látke vo vnútri kontaktnej šošovky sa nenarúša slzný film a oko je po celý deň dostatočne hydratované. Znižuje sa tým pocit únavy a podráždenia očí.