ACUVUE Moist

1×30 ks, 8,5 mm / jednodenné torické šošovky

Značka: ACUVUE
Spoločnosť Johnson and Johnson uviedla na trh jednodenné torické šošovky radu 1 Day Acuvue Moist s pokrokovým dizajnom, osvedčenou technológiou LACREON

Zvoľte parametre

Na objednávku do 21 dní Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
17,19
Doprava zadarmo
17 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X42472

Technológia LACREON™

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism sú vybavené technológiou LACREON™, ktorá uzatvára zvlhčujúce zložky podobné prirodzeným slzám v materiáli šošoviek. Vďaka tejto technológii pomáhajú šošovky udržiavať oči vlhké, svieže a v pohodlí po celý deň.
 

Technológia ASD

Jedinečný systém štyroch stabilizačných zón využíva prirodzený tlak oboch očných viečok, a tak udržiava kontaktnú šošovku na svojom mieste pri každom žmurknutí. To prispieva k udržaniu jasného a stáleho videnia v priebehu celého dňa. Táto technológia umožňuje rýchle usadenie šošovky a jednoducho predvídateľnú orientáciu šošovky na oku.

Kontaktné šošovky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism vám okrem vysokého pohodlia poskytnú aj ochranu očí pred žiarením UVA a UVB – najvyššiu UV ochranu medzi dostupnými jednodňovými torickými šošovkami. Výrobca uvádza 85-percentnú ochranu proti UVA žiareniu a až 99-percentnú ochranu proti UVB žiareniu. Indikátor rub/líce vám pri pohľade na šošovku z profilu napovie, či je šošovka správne pripravená na nasadenie na oko.