ACTIVE FLORA baby

1×5 ml, perorálne kvapky

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

9,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
9 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X70022 ADC

Výživový doplnok je určený pre novorodencov, dojčatá, deti a dospelých. Môže sa použiť aj u predčasne narodených detí a novorodencov s nízkou pôrodnou hmotnosťou.
Používa sa na zvýšenie počtu prospešných baktérií v tráviacom trakte. Obsahuje:

  • živé kultúry baktérie Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 s overenou bezpečnosťou použitia v mnohých klinických skúšaniach. 6 kvapiek obsahuje 6 miliárd živých kultúr baktérie Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103.
  • olivový olej sa používa v oligo-antigénovej diéte (diéte pre alergikov). Profil mastných kyselín nachádzajúcich sa v olivovom oleji sa podobá profilu materského mlieka.

Spôsob použitia

Deti vo veku do 12 rokov: 6 kvapiek denne počas jedla.
Deti vo veku nad 12 rokov a dospelí: 12 kvapiek denne počas jedla.

Pokyny na použitie:
Po vybratí z chladničky počkajte niekoľko minút, aby prípravok dosiahol izbovú teplotu. Potom prípravok pretrepte, aby ste získali homogénnu suspenziu. Môže sa objaviť prirodzený zákal. Kvapky sa pridávajú do požívaného jedla alebo priamo do úst. Prípravok nemiešajte s veľmi studenými alebo horúcimi jedlami.
V prípade antibiotickej liečby sa môže tento prípravok používať spolu s antibiotikom. Po dobratí antibiotika zvážte užívanie prípravku na obnovu črevnej mikroflóry aj počas ďalších týždňov.

Upozornenie: Stanovená, odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávať mimo dosahu malých detí.
Uchovávajte v chladničke.

Ďalšie informácie: Prípravok neobsahuje alergény ako je proteín z kravského mlieka, laktózu, sacharózu. Prípravok neobsahuje glutén.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.