Active CBG Kvapky pre Psy Active Cbg 9%

1×1 ks

Značka: ACTIVE CBG
Ak potrebujete u psa podporiť správnu funkciu imunitného systému, zaistiť mu zdravé kĺby, kosťi, svaly i zuby, využite blahodarné účinky CBG, látky získané z konope. Prírodný prípravok obsahuje celé spektrum CBG a navyše, pre krásnu srsť a zdravú kožu, olej z voľne žijúcich aljašských lososov.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
61,79
Doprava zadarmo

O produkte

X84300

Kvapky CannaPet Active 9 % CBG 100 % prírodný prípravok s obsahom kanabigerolu (CBG) a olejom z voľne žijúcich aljašských lososov podporí pohybový aparát aj imunitný systém. Vďaka obsahu CBG majú kvapky antibakteriálne a protizápalové účinky, napomáhajú k rýchlejšiemu rastu a zaceľovaniu kosťí. Lososový olej dodá potrebnú výživu koži a skvalitní psovi srsť. Kvapky CannaPet Active 9 % CBG sú vhodné pre aktívne žijúce psy s vysokým výdajom energie. Predstavujú vhodnú prevenciu, ale aj riešenie akútnych alebo chronických ťažkosťí.

Produkt obsahuje nedetekovateľné THC. Kanabinoidy CBD a CBG nemajú žiadne omamné účinky. 100 % prírodný produkt Pre väčšie psy s veľkým výdajom energie Na liečbu zápalov Podpora pre správnu funkciu imunitného systému Výživa pre kožu a srsť Udržuje kosťi, kĺby, svaly, zuby a zrak zdravé Podporuje správnu činnosť nervovej a kardiovaskulárnej sústavy Ochrana buniek pred oxidatívnym stresom Stimuluje činnosť tráviacej sústavy a chuť do jedla Zloženie: Full-spectrum CBG 630 mg, THC < 0,001 %, olej z voľne žijúcich aljašských lososov Odporúčané dávkovanie: 1 kvapka na 6 kg váhy


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov