A-DERMA EXOMEGA CONTROL LAIT ÉMOLLIENT D.E.F.I.

1×200 ml, výživné mlieko

Značka: A-DERMA
Emolienčné mlieko s výživnou fluidnou textúrou pomáha zmierniť pocity svrbenia a je určené pre veľmi suchú kožu so sklonom k atopii. Je vhodné k použitiu na tvár i telo a to už od narodenia. Mlieko je bez parfumácie a bez konzervantov.
A-Derma nad 12 € zľava -4 € Pri nákupe produktov A-Derma nad 12 € získate zľavu -4 €.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
15,19
Doprava zadarmo

O produkte

X35257 ADC

Emolienčný krém s výživnou krémovou textúrou pomáha zmierniť pocity svrbenia a je určený pre veľmi suchú kožu so sklonom k atopii. Je vhodný k použitiu na tvár i telo a to už od narodenia. Krém je bez parfumácie a bez konzervantov. Sterilná kozmetika je kozmetika, ktorej zloženie neobsahuje žiadne konzervačné látky, čo je umožnené vďaka unikátnej kombinácii: 1. exkluzívneho patentovaného* výrobného procesu v prísnych sterilných podmienkach, 2. patentovaného* dokonale hermeticky uzatvoreného balenia, 3. starostlivého výberu základných zložiek. Výsledok: Prípravok zostane sterilný a účinný po celú dobu používania.

Zloženie

Účinné látky: - extrakt z výhonkov (mladých rastliniek) ovsa Rhealba®, získaných z organického poľnohospodárstva, posilňuje a chráni kožnú bariéru, má preukázaný protizápalový účinok - BioVect® technológia - bioaktívny vektor/prenášač pre zrýchlenie účinku - Filaxerine® (10 HDA, pupalkový olej) obnovuje kožnú bariéru - Vitamín B3 posilňuje bariérový efekt na kožu - hydratačné a výživné látky

O značke

Francúzska dermokozmetická značka A-DERMA je špecialista na krehkú kožu celej rodiny. V srdci juhozápadného Francúzska pestuje jedinečnú odrodu, oves Rhealba®, v súlade so zásadami organického poľnohospodárstva. Vo všetkých prípravkoch značky A-DERMA je použitý výťažok z mladých výhonkov ovsa Rhealba®, lebo práve tie obsahujú všetku silu budúcej rastliny a omnoho viac dôležitých aktívnych látok, než je obsiahnuté v zrnách (saponíny a flavonoidy, ktoré znižujú podráždenie kože), a naopak neobsahujú proteíny, ktoré by mohli vyvolať podráždenie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.