6x PLASMON Kaša zo štyroch druhov obilnín, 4m+

6×230 g, obilné kaše

Značka: PLASMON
Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

18,89
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X54771

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Plasmon 4-zrnná kaša je skvelou voľbou pri prechode z mlieka na príkrmy, pretože okrem najkvalitnejších surovín s overiteľným pôvodom a veľmi dôkladným systémom kontroly kvality vyniká aj svojou chuťou a krémovou konzistenciou bez hrudiek, vďaka ktorej sa veľmi ľahko prehĺta. Obsahuje zmes pšenice, ryže, jačmeňa a ovsených vločiek. Mamičky ocenia veľmi jednoduchú prípravu bez nutnosti varenia. Pripravuje sa v Taliansku podľa jedinečnej a 100 % prírodnej receptúry z talianskych obilnín. Je tiež zdrojom vlákniny, vápnika a vitamínu B. Ideálne na kombinovanie s rôznymi príchuťami. Vhodné od 4. mesiaca veku, ak pediatr neodporučí inak.

Príprava:

S VÝVAROM: 1. Do 180/200 ml teplej vody pridajte 3-4 polievkové lyžice kaše a chvíľu šľahajte. 2. Pridajte čajovú lyžičku extra panenského olivového oleja a varte niekoľko minút.

S MLIEKOM: 1. Do 180/200 ml teplého mlieka pridajte 3-4 polievkové lyžice kaše a chvíľu šľahajte. 2. Na chutnú desiatu pridajte detskú ovocnú výživu Plasmon.

Zloženie:

Múka (pšeničná múka (35 %), ryžová múka (19 %), jačmenná múka (17 %), ovsená múka (11 %)), pšeničná múka diastázová (15 %), fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, vitamín C, niacín, kyselina pantoténová, riboflavín, tiamín, vitamín B6.

Alergény nájdete v zložkách vyznačených tučným písmom. Môže obsahovať stopy sóje a mlieka. Alergény sú uvedené tučným písmom. Môže obsahovať stopy sóje a mlieka. Skladujte pri izbovej teplote na chladnom a suchom mieste.

- skvelá chuť a konzistencia bez hrudiek

- zdroj vápnika a vitamínu B

- obsahuje vlákninu

- vhodné pri prechode z mlieka na jedlo

- vyrobené v Taliansku z osvedčených ingrediencií

- pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.