6x PLASMON Kaša bezlepková z ryže, kukurice a tapioky, 4m+

6×230 g, bezlepkové kaše

Značka: PLASMON
Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

20,29
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X54770

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Mliečna kaša Plasmon s neodolateľnou a nezameniteľnou sladkou chuťou sušienok Plasmon je skvelou voľbou pri prechode z mlieka na jedlo, pretože okrem najkvalitnejších surovín s overiteľným pôvodom a veľmi dôkladným systémom kontroly kvality vyniká aj svojou chuťou a krémovou konzistenciou bez hrudiek, takže sa veľmi ľahko prehĺta. Mamičky ocenia veľmi jednoduchú prípravu bez varenia. Pripravuje sa v Taliansku podľa jedinečnej a 100 % prírodnej receptúry a je ideálnym spoločníkom vášho dieťaťa na ceste objavovania nových chutí a textúr. Je tiež zdrojom vlákniny, vápnika a vitamínov B a C. Vhodné od 6 mesiacov, ak pediater neodporučí inak.

Príprava:

1. Postupne pridajte 6-7 polievkových lyžíc obilnín do 120/140 ml teplej vody. 2. Miešajte, kým nedosiahnete požadovanú krémovú konzistenciu. Množstvo je približné a môže sa meniť podľa veku a chuti do jedla dieťaťa na základe odporúčania lekára. Jedna polievková lyžica zodpovedá približne 6 g.

Zloženie:

Pšeničná múka (37 %), sušienky Plasmon (20 %) (pšeničná múka, cukor, rastlinné oleje (slnečnicový, olivový), sušené odstredené mlieko, pšeničný škrob,´jačmenný slad, kypriace látky (hydrogenuhličitan amónny, hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan disodný), uhličitan vápenatý, emulgátor: Sušené odstredené mlieko (19 %), cukor, sušené plnotučné mlieko (4 %), palmový olej, jačmenný slad, maltodextrín, mliečne bielkoviny, laktát vápenatý, fosforečnan vápenatý, sacharóza železa, vitamín C, niacín, vitamín E, tiamín, riboflavín, vitamín A, vitamín B6, vitamín D.

Alergény sú uvedené tučným písmom. Môže obsahovať stopy sóje. Skladujte pri izbovej teplote na chladnom a suchom mieste.

- skvelá chuť a konzistencia bez hrudiek

- zdroj vlákniny, vápnika a vitamínov B a C - ideálne na predstavenie nových chutí a textúr

- vhodné pri prechode z mlieka na jedlo

- vyrobené v Taliansku z osvedčených ingrediencií

- pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.