3M Littmann Cardiology IV 6154, kardiologický stetoskop, navy

Značka: LITTMANN

Nový stetoskop Cardiology IV pre lekárov, ktorí majú radi kvalitu a od výrobku očakávajú nadštandartné akustické vlastnosti. Littmann Cardiology IV sa vyznačuje nielen vynikajúcimi akustickými vlastnosťami, ale aj jeho univerzálnosťou.

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: 3M Littmann Cardiology IV 6154, kardiologický stetoskop, navy

1f614b7d-75b1-42df-9045-d4992b6d8cdb

Hlavný popis produktu

Najvyššia kvalita zvuku.
Littmann Cardiology IV je univerzálne zariadenie s kvalitou zvuku 9+ do 10 na stupnici hodnotenia. Poskytuje modernú vysokofrekvenčnú akustiku.
Obojstranná hlava.
Univerzálny stetoskop Littmannn Cardiology IV má obojstrannú hlavu s rozmermi 43mm a 33mm. Pediatrická strana hlavy sa mení na tradičný otvorený lievik (odstránením dvojfarebnej membrány a nasadením gumovej manžety). Pediatrická aj internistická strana hlavy má jednodielne membrány, ktoré sa dajú ľahko oddeliť, pripevniť a vyčistiť.
Technológia dvojtónovej membrány na oboch stranách hlavy.
Umožňuje lekárom počúvať zvuky pri rôznych frekvenciách nastavením tlaku na hrudník. Aplikácia hlavy ľahkou silou vám umožní počuť nízkofrekvenčné zvuky, pri mierne vyššom tlaku môžete počuť vysokofrekvenčné zvuky. Sklolaminátová membrána.
Zvyšuje pohodlie pacienta.
Teplý ráfik používaný v stetoskopoch Littmann Cardiology IV zvyšuje pohodlie pacienta.
Lyra a kábel z najlepších komponentov.
Kábel neobsahuje latex. Má zvýšenú odolnosť proti kožným lipidom, alkoholu a nečistotám. Kábel novej generácie si zachováva tvar a flexibilitu, aj keď ho vložíte do vrecka. Dvojité svetlo kábla eliminuje rušenie zvuku, ktoré sa vyskytuje v tradičných stetoskopoch. Táto inovácia umožňuje počúvanie pacienta bez rušenia. Lyra zo zliatiny používanej v letectve (eloxovaný hliník).


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.