Dr Konrad Ichtyol šampón

1×200 ml, starostlivosť o pokožku hlavy

Značka: DRKONRAD
Ichtyol medicinálny šampón s obsahom ichtamolu (3%) a s antimikrobiálnou zložkou hexamidínom sa používa na umývanie vlasovej pokožky so sklonom k šupinateniu. Okrem bežných lupín je šupinatenie prítomné tiež pri pokožke so sklonom k lupienke, atopickému ekzému či seborhoickému ekzému.
Na sklade
11,29
Doprava zadarmo
11 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X38629 ADC

Ichtyol šampón je určený na umývanie vlasovej pokožky so sklonom k šupinateniu.

Spôsob použitia

Prípravok jemne vmasírujte do vlhkých vlasov až k pokožke. Nechajte pôsobiť 1-2 minúty a potom dôkladne opláchnite vodou. Pre dosiahnutie optimálneho účinku je potrebné aplikovať šampón denne počas týždňa a potom ešte 2-3 x týždenne počas 4 až 6 týždňov. Po tejto dobe je vhodné pre prevenciu opätovného vzniku lupín pravidelné používanie 1 x týždenne. Prípravok môžu používať aj tehotné a dojčiace ženy a deti všetkých vekových skupín. Možno ho použiť už od novorodeneckého veku.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Nepoužívajte na popáleniny a poranenú pokožku. Ak nedôjde k zlepšeniu stavu pokožky alebo ak dôjde k podráždeniu kože, prestaňte prípravok používať a poraďte sa s lekárom. Nepoužívajte v prípade alergie alebo precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku.