Phyteneo Sinetuss sirup

1×250 ml, výživový doplnok

Značka: PHYTENEO
Doplnok stravy - sirup ukludňuje dýchacie cesty v prípade podráždenia.
4,79
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
4 body na vernostnú kartu

O produkte

X33718 ADC

Výživový doplnok SINETUSS SIRUP obsahuje vysoký podiel extraktov rastlinného pôvodu. Sirup obsahuje extrakty z koreňa ibiša lekárskeho, kvetov vlčieho maku, kvetov bazy čiernej a vňate rosičky okrúhlolistej.

  • Ibiš lekársky (Althaea officinalis), vlčí mak (Papaver rhoeas), rosička okrúhlolistá (Drosera rotundifolia) a baza čierna (Sambucus nigra) pôsobia upokojujúco na dýchacie cesty v prípade podráždenia.
  • Upokojujúci účinok je ďalej posilnený prítomnosťou anízovej (Anisi aetheroleum) a mätovej silice (Menthae arvensis aetheroleum).

Obsahuje glukózu a fruktózu.

Spôsob použitia

Sirup sa odporúča užívať u dospelých v dávke 10ml (polievková lyžica) 3-5x denne. Podávať pomocou odmerky alebo priamo na lyžici. Sirup sa odporúča užívať vzhľadom na jedno zloženie len pri suchom kašli. Pri užívaní sirupu je vhodné zabezpečiť dostatočný prísun tekutín. Pred použitím pretrepať.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípadný zákal je spôsobený vysokým podielom rastlinných výťažkov a neznižuje kvalitu prípravku. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať v tme pri teplote 5°C-25°C.