MULTI-MAM BABYDENT + MULTI-MAM LANOLIN

1×1 set, gél na prerezávajúce sa zúbky 15 ml + krém na bradavky pri dojčení 30 ml

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

28,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
28 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X32752

Balíček Multi-mam obsahuje Multi-Mam BabyDent - starostlivosť pri prerezávaní zúbkov a Multi-Mam Lanolin - starostlivosť o ochranu bradaviek pri dojčení.

Spôsob použitia

Multi-Mam BabyDent gél nanášajte vo výdatnom množstve na citlivé ďasná tak často, kým sa nedostaví želaná úľava. Vmasíruvavajte ho do ďasien čistým prstom alebo jemnou detskou zubnou kefkou. Aby bol čas pôsobenia čo najdlhší, snažte sa nedávať dieťaťu po nanesení gélu ihneď piť a ak je to možné, zabráňte mu, aby si gél z ďasien lízaním odstránilo.

Vhodná je aj aplikácia na predmety, ktoré prichádzajú priamo do styku s ďasnami, ako je cumlík alebo hračky na hryzenie. Intenzívnejšiu úľavu prináša BabyDent bábätkám, keď je skladovaný v chladničke (2 – 8°C). Studený gél má okamžitý upokojujúci účinok.

Multi-Mam Lanolin sa môže používať kedykoľvek počas celého dňa, najlepšie však po dojčení. Minimálne použitie: dva razy denne.

Rozotrite malé množstvo Multi-Mam Lanolin medzi prstami a aplikujte na celú oblasť bradavky. Lanolin nie je pred dojčením potrebné odstrániť.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.