BODE Sterillium med

dezinfekčný prípravok na ruky, 1x500 ml

Značka: HARTMANN

Na sklade

Doprava zadarmo nad 29.9
9 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X17557

Dezinfekčný prípravok na ruky na báze etanolu. Bez farbív a parfumácie. Veľmi príjemný pre pokožku s výrazným zvláčňujúcim efektom. Komplexne účinný na obalené vírusy.

Prípravok určený na hygienickú a chirurgickú dezinfekciu – bez ohľadu na dostupnosť vody a umývadla. Pre všetky oblasti so zvýšenými nárokmi na hygienu, napr. v zdravotníctve a priemysle, v domácej starostlivosti o pacientov, starých ľudí a malé deti, pri domácej dialýze. Chráni pred infekciami pri cestovaní a vo verejných priestoroch. Vhodný na operačné sály a lôžkové oddelenia.
Má široké spektrum účinnosti - baktericídny (vr. Listeria spp. a Salmonella spp.),  fungicídny na kvasinky (Candida albicans), tuberkulocídny (Mycobacterium terrae),  virucídny (adenovírus, poliovírus), virucídny proti obaleným vírusom (vr. HBV, HIV, HCV).
 

Spôsob použitia

Roztok sa nanesie do suchej dlane a vtiera sa do všetkých častí rúk počas 30 sekúnd.

Upozornenie: Pri manipulácii s prípravkom je treba sa vyhnúť kontaktu prípravku s očami. V prípade kontanktu s očami je potrebné dôkladne vyplachovať oči vodou niekoľko minút. V prípade prehltnutia je treba vyplachovať ústa vodou - Nevyvolávajte zvracanie.
Prípravok je treba chrániť pred horúčavou a priamym slnečným žiarením. Nepripustiť do blízkosti zápalné zdroje - nefajčiť. Skladovať len v originálnej nádobe.